Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetett szellem? Van itt...

Ez lehetett szellem? Van itt valaki aki ért az állatok viselkedéséhez?

Figyelt kérdés

Kertesházban dolgozom egyedül, (nem erkölcsös internetes munkát, de ez most lényegtelen), és konkrétan egyedül vagyok az egész házban bp egyik kisutcájában és a mellettem lévő kertben van két kutya.

Ok nélkül elkezdtek így ordítva vonyítani az előbb, kinéztem nem volt semmi az utcában ami miatt így kellett volna viselkedniük, másik kutya stb.

Most meg szűkölnek.

Mi lehet ez?

Néha olyan rossz itt főleg este felé simán hazamehetnék mert jól állok ezen a héten plusz ma nem is megy olyan túl jól, és ez az előbb nagyon megilyesztett.

Ugathattak bármi miatt ami nem "para" dolog, szóval lehet rá értelmes magyarázat?


23/ L



2020. jan. 4. 17:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Szellemek ellen legjobb a falinaptár. Amikor meglátják, hogy 2020-at írunk, sikítva menekülnek vissza a középkorba.
2020. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De ugye nem tudnak ilyenkor ártani nekem a szellemek. Amúgy már mobilról vagyok, inkább eljöttem.
2020. jan. 4. 18:18
 13/22 A kérdező kommentje:
. ?
2020. jan. 4. 18:18
 14/22 anonim ***** válasza:
de igen... ha megláttak akkor valószínűleg követnek
2020. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
megtudjak majd hol laksz
2020. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Simán cssk olyan hangott haloztak a távoéból a kutyák, amit ember már nem érzékelhet. Nem kell szarni.
2020. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
remélem hogy csak valami ilyesmi volt az, de akkor nem értem miért rossz ittlenni este fele.
2020. jan. 4. 19:16
 18/22 anonim ***** válasza:
akármi miatt ugathattak, a sötétben semmit sem látsz, lehetett egy állat vagy akármi.
2020. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Mindegy , vegul hazamentem es itt mar minden oke. Ha ott kellett volna ejszakaznom sztem megbolondultam vna. Majd holnap delelott bemegyek..
2020. jan. 4. 20:15
 20/22 A kérdező kommentje:
Reggel/delelott jo hangulata szokott lenni annak a haznak
2020. jan. 4. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!