Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez lehetett szellem? Van itt...

Ez lehetett szellem? Van itt valaki aki ért az állatok viselkedéséhez?

Figyelt kérdés

Kertesházban dolgozom egyedül, (nem erkölcsös internetes munkát, de ez most lényegtelen), és konkrétan egyedül vagyok az egész házban bp egyik kisutcájában és a mellettem lévő kertben van két kutya.

Ok nélkül elkezdtek így ordítva vonyítani az előbb, kinéztem nem volt semmi az utcában ami miatt így kellett volna viselkedniük, másik kutya stb.

Most meg szűkölnek.

Mi lehet ez?

Néha olyan rossz itt főleg este felé simán hazamehetnék mert jól állok ezen a héten plusz ma nem is megy olyan túl jól, és ez az előbb nagyon megilyesztett.

Ugathattak bármi miatt ami nem "para" dolog, szóval lehet rá értelmes magyarázat?


23/ L



2020. jan. 4. 17:50
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

paranormal.hu


Ide küldd el szerintem a beszámolódat, valakinek ott biztos lesz ötlete.

2020. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nézz utána a ház vagy a környék történetének. Sok minden történt Budapest területén a múltban ami lenyomatot hagyhat. Háborúk, főleg a világháború, de lehet régebbről is valami (török, tatár elleni harcok). Sok halottat csak úgy hevenyészve ástak el. Nálunk falun a kert végében két szovjet katonát találtunk amikor medencét ástak, szóltunk az önkormányzatnak, ők az orosz nagykövetségnek és elvitték őket. Állítólag kivégezhették őket. Ami az érdekes sőt hátborzongató hogy rengeteg megmagyarázhatatlan dolgot tapasztaltam a telken kis koromban, szabályosan rettegtem egyedül otthon még nappal is. Később amikor rokonok kisgyerekkel jöttek hozzánk mindig elsírtak magunkat a kicsik és ordítottak hogy el akarnak menni, a semmire mutogattak a levegőben, azt mondták nagyon félnek. Nekünk fogalmunk sem volt mi van a kert végében, amikor előkerültek a maradványok felnőttként újra földbe gyökerezett a lábam. Ahol találtuk őket most a medence gépház van, mondanom sem kell fosva megyünk le bármit kell ott csinálni, szűrőt cserélni vagy hasonló, rohanva jövök fel konkrétan.
2022. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!