Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha léteznek szellemek akkor...

Ha léteznek szellemek akkor az állatoknak miért nincs szellemük?

Figyelt kérdés
Anyám hisz a szellemekben, én nem. Próbáltam neki logikusan elmagyarázni, nem érti. Ezt hoztam fel példának, de feltenném itt is a kérdést. Annyira paráznak az emberek hogy jajj meghalt valaki a házban, meg ilyenek. Napi szinten agyon ütnek az emberek rovarokat, halnak meg a kertben madarak, sok év elteltével kutyák, macskák, stb. Akkor ezeknek miért nincs szellemük?

2020. jan. 14. 09:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Van szelleme az állatoknak is, sőt Steezle képzeld el hogy még lelkük is van. Sőt a legtöbb állatnak szerintem sokkal nagyobb lelke van mint a legtöbb embernek. Ha már itt tartunk.
2020. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha lenne lelkük, akár az embereknek, akkor gondolom nem szaglásznák 1más hátsóján és nem ölnék és meg egymást. Szerintem ha lelkük lenne, éreznének is dolgokat, és itt nem arra gondolok hogy egy kutya aranyosan néz rád nem fog megnyalogatni azonnal, mert kiszámíthatatlan és le is tépheti az arcod . Csak hogy egy példát említsek. Sterintem tudnának gondolkodni is. Dehát a csomó állatvédő bazinak hiába beszélek rendíthetetlenül védik azt ami egyszer talán véget vethet az életüknek. Nem pártolom az állatkínzást de az állatvédést se. NINCS LELKÜK EZ CSAK EGY MESE ! Amúgy a Bibliában is meg van írva hogy nincs de mindenki azt hisz amit akar.
2020. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Méghogy nincs az állatoknak szellemük. Erről tudnék mesélni.. Kutya és macska szellemmel is találkoztam már sajnos
2020. febr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

12: akkor szerinted ugye az embereknek sincsen lelkük, mert ugye a nagy részük puszta élvezetből ölne, ha nem lenne törvényi következménye. Még így is sok az öldöklés, mi lenne ha nem kéne fosniuk a börtöntől?

Ha meg már a bibliát említed, hol van benne mindaz, amit az emberek tettek a vallásra hivatkozva?

2020. febr. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14-ik: noss a Bibliában is az áll, hogy Jézust megölték, ugybár nem hittek benne, istenkáromlónak nevzték, de Ő értünk halt meg, hogy nekünk ne kelljen a pokolban szenvednünk bűneinkért, hanem bűnbánással megválthat minket Krisztus az Ő keresztje által, élvezhetjük mennyei országának gyümölcsét.Sok ember kedvtelésből öl, és amúgy is ha lenne egyáltalán lelkük akkor miértnem élnek harmóniában az emberrel vagy egymással ? De nem is értem miért kell egy emberhez hasonlítani egy állatot ? Azért van különbség értekmiségben köztük. Bárhogy is fáj, nincs lelkük. Részemről enyi.
2020. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15: szóval akkor az értelemtől függ a lélek. Akkor ezek szerint azok az emberek akik valami sajnálatos ok miatt minimális iq-val születnek, és egész életükben ellátásra szorulnak, tulajdonképpen nincs lelkük? A biblia hol írja, egyébként hogy nincs?
2020. febr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Egyébként amit mondasz, az az egocentrikus világkép. Mindenek felett az ember. Aha. Azért tartunk ott ahol. Nem harmóniában élünk a természettel, hanem felsőbbrendűnek gondoljuk magunkat. Közben lelakjuk a Földet, fajokat pusztítunk ki. Mert majd ugye megnyomjuk a resume gombot, és újra játsszuk a játékot, ha nem sikerült. Mert ugye nekünk lelkünk van....
2020. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
16.: kiforgatod a szavaimat. A lélektől függ az értelem rakjam anyukádba
2020. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zöld, sőt ellenzem. Grétán is csak röhögök amikor épp nem dühít. Azért mert állatgyűlölő egoista panelproli vagy, még senki nem fog lesuttyózni. Arról te magad állítottad épp az előbb ki a bizonyítványt. Próbálkozz a korodbelieknél, akkor nem lesz szükséged senki anyukájára.
2020. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

“ Tett valamit értetek egy állat ”

De ellenünk sem. Ellenben az emberekkel. Több ember árt a másiknak mint az állatok. A legtöbb mérges kígyó is csak önvédelemből öl. De hogy lefordítsam a te primitív nyelvedre, a tenyésztett disznók is tesznek értünk sokat. Átalakítják a gabonát sonkává.:)

Nem vagyok vegán és nem is leszek, de több tiszteletet az állatok iránt. Majd ha nem lesz, akkor rájössz hogy becsülni kellett volna amíg volt.

2020. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!