Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki próbálta már ki a paranormá...

Ki próbálta már ki a paranormális játékok kózül A lift a másik világba) játékot? Vagy más para játékot próbálta már ki valaki? 😁😁😁😁 ha igen, i lett az eredmény?

Figyelt kérdés

#természetfeletti lény #paranormális játékok
2020. máj. 6. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálnám de nem merem:D eza liftes nem az hogy a 11 edik emelet egy dimenzióba visz? :D vagy valami ilyesmit hallottam ,nyilván hülyeség az egész, de mégis ott vam hogy mivan ha mégsem :D
2020. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szia nem 11 emeletről van szó hanem 10 😉😉😉

és én se tudom hogy igaz e vagy kamu kitaláció az egész szvl szopás xd 😂😂😂😂de én ki próbálom végülis miért kellene félnem egy nőtől? xdddd ez már kínos lenne xddd

Ja meg attól félek a legjobban hogy az őrök vagy a rendőrök meg látnanak hogy egy idegen mászkál más épületében és nyomogassa össze vissza a liftes gombokat 😃😃😃😃😂😂😂😂😂😂😆😆😆😆

2020. máj. 6. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én már próbáltam, de nem ebben a világban, hanem az enyémben. Viszont ott más volt a számkombináció és elfelejtettem felírni, ezért nem tudok hazajutni. Én megbántam, mert ebben a világban nem létezik pörszli, ami a kedvenc gyümölcsöm volt, ráadásul az alteregómat is meg kellett ölnöm, hogy átvegyem a helyét. Most mondom, nehéz hullát eltüntetni, ha nincs az embernek húsdarálója vagy erős lúgja/savja, de a malackák megoldották.
2020. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy #3as xDD
2020. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!