Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerinted léteznek szellemek?...

Szerinted léteznek szellemek? Egy felmérést végzek, hogy hányan hisznek a szellemekben.

Figyelt kérdés

Nem kell túl hosszú válasz rövid válasz is jó pl: igen én hiszek a szellemekben.


Az én véleményem erről az , hogy én hiszek a szellemek létezésében.Szoktam látni fura dolgokat de mért este szókot ez velem előfordulni, pl: volt olyan hogy itt állt mellettem egy szellem és itt áll kb 3-4 másodpercig tudtam hogy itt van de azt hittem rá hogy az öcsém.De amikor oda fordultam és hirtelen eltűnt tudtam hogy ő nem az én öcsém.Hanem egy szellem volt , fekete ruha volt rajta, másnap megint láttam akkor láttam az arcát is az arca fekete volt nem lehetett kivenni az arcát. És ma is pár perccel ezelőtt a földre néztem és láttam egy lábat ami bejött a szobába csak a lába alsó részét láttam mert a felső része nem volt látható rá 1 másodpercre a lába is eltüntt , a lábát szépen kilehet venni és hát elég félelmetes volt, fekete cipő volt rajta.Röviden enyi


2010. júl. 31. 22:17
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem én nem hiszek a szellemekben.
2010. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek a szellemekben.
2010. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
80%

Én hiszek benne.Láttam is már, meg hallottam is.

Szerintem az qrvára nagy hülyeség ( egy felmérés szerint ) ,hogy mi magunk idézzük elő őket.Na most amikor én elkezdtem őket hallani és látni, akkor nagyon nem gondoltam a szellemekre de még egyéb ilyen természetfeletti dolgokra sem. Az első ilyen esetem kb 12 évesen volt.Hajnal körül.

Azóta voltam már barátokkal este ,temetőnél.Akkor láttam előszőr szürkés-fehéres ködöt ami épp suhant egy sír körül. Előszőr nem tudtam mi az, így csak bámultam de pár perccel utána ki lehetett venni a formáját.Abban biztos vagyok,hogy Az egy szellem volt.

Még történtek velem egy s más esetek,d e a lényeg az, hogy hiszek benne:)

19l

2010. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim válasza:
76%
Igen hiszek a szellemekben.Láttam is már.Remélem te elhiszed mert mindenki azt gondolja hogy beteg az agyam.
2010. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam a temetőben éjszaka. Egy szellemmel sem találkoztam.
2010. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek bennük.
2010. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
76%
Igen, bár még nem láttam és nem is akarok.
2010. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
100%
határozottan nem
2010. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Remek nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Eddig ahogy elnéztem többen hisznek benne mint ahányan nem.


Várom a további válaszokat is.

2010. júl. 31. 22:42
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek. Egyszer éjszaka valaki leült az ágyam szélére.. Galérián laktam, hallottam volna ha valaki feljön mert ébren voltam, állatom sem volt még akkor.. ennyi. De előtte is hittem hogy léteznek.

19L

2010. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!