Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sokan nem hisznek a szellemekb...

Sokan nem hisznek a szellemekben, de én igen, ha akar valamit egy hozzátartozod, aki már nem él, és tudatja is veled, hogy ott van a közeledben, akkor miért félek töle, és hogyan tudok neki segiteni, ha lehetséges? mert nekem 10 éve nincs apukám.

Figyelt kérdés
Én már érzékelem amikor körűlöttem van, mert olyankor minden ok nélkűl, és bárhol vagyok elkezdek fázni. A több 10 év alatt rengetegszer megjelent nekem, érzékelem, és látom is öt igaz nem mindig,de elég sokszor. És már ott tartok, hogy nem merek evyed7l lenni a házba, mert olyankor általában jelentkezik.

#Meghalt hozzátartozó
2020. aug. 16. 07:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Küld el. Mond meg neki, hogy menjen el.

Ha én azt érzem, hogy van ott valaki, akkor elküldöm. Lehet csak pszichésen, de utána jobb.

2020. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha legközelebb a közeledben van mondd neki hogy minden rendben van veled és jól vagy

Nekem apai ágról nagymamám meghalt és egyszer éreztem hogy ott van a közelemben, és elmondtam hogy "minden oké mama, mindenki jól van" és elment

2020. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha tényleg szeretted,örülj neki, hogy felveszi a kapcsolatot veled. Mitől félsz? Ha úgy gondolod, segítségre szorul,próbáld meg megtudni, miben segíthetnél neki. De az is lehet, hogy neked akar segíteni valamilyen módon.
2020. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És pont ezt nem tudom, hogy ő szeretne valamit, vagy csak nekem akar segiteni ezt nem tudom, és félek tőle.
2020. aug. 16. 13:58
 5/8 anonim válasza:
Természetes hogy félsz, de megnyugtatlak ha bántó szándékkal keresett volna meg akkor rég bántott volna. Javaslom amit írtak, hogy tudasd vele hogy minden rendben van veled, ha pedig nem megy el akkor kérdezd meg miben tudsz segíteni. Valami úton módon el fogja neked mondani (pl.: álmodsz vele, vagy az első gondolat ami eszedbe jut hogy miben tudsz segíteni azt ő üzeni).
2020. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg a szellemek csak lelkek így nem tudnak tárgyakat mozgatni... az ezotéria foglalkozik démonokkal is, akik egy hozzátartozó halála után jelentkeznek, mert számítanak rá, hogy valaki fel veszi velük a kapcsolatot. De nem akarlak megijeszteni, ezt én is úgy olvastam, nem biztos, hogy igaz.

Azért kezdtem el olvasgatni ezt a kategóriát, mert édesanyám nem rég hunyt el és elmondtam egy imát, hogy meg tudjon nyugodni a lelke és semmilyen jel sem érkezett, hogy itt maradt volna. Viszont a temetés után nálunk is történtek fura dolgok, pl villanykapcsoló, ajtó mozgás, furcsa jelenlét érzése, amit lehet, hogy már csak bebeszélek magamnak vagy megőrültem nem tudom. Mindenesetre, nem veszem fel ezeket a dolgokat, szerintem te is tedd ezt, egyszerűen csak vedd természetesnek majd elmúlik. Ha zavar, gyújts gyertyát, mondd el magadban, vagy ha egyedül vagy akár hangosan, hogy már elment, te nem tehetsz róla, de tovább kell lépned és bíztasd, hogy menjen csak el nyugodtan, nem fogja senki sem bántani.

2020. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.
2020. szept. 9. 11:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hosszú idő hogy itt maradjon egy lélek....köszönd meg hogy itt volt eddig, és vigyázni próbált rád, szívből képzeld el hogy mindent átjár egy szeretetteljes fény, érezz örömet közben, és szeretetet, és érezd azt, hogy az elhunyt lelkét beborítja, áthatja egy fény, és az égből is sugárzik rátok ez a fényes energia...tartsd ezt ki egy ideg, és köszönj el, kívánj jó utat.

...ha valamilyen vallás követője vagy, akkor az ima vagy mantra segít jobban fókuszálni ezt...ha mégsem annak a szelleme akire gondoltál, ez akkor is segít neki...ha elsőre nem sikerülne, csináld többször.

Ha a szellem negatív szándèkú, akkor meg ettől nem lesz boldog, és nem is szeretné ezt gyakran átélni, ezért fog távozni.

Általàban csak azok maradnak hosszan, akik a rendes életút hossza előtt halnak meg, jellemzően önkezüktől.

Good Luck!

2020. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!