Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki este "szellemet lát " vagy hall vagy az ügyesebb érez is. Akkor sose kelnek fel, vagy valami hanem az összes ilyen kérdésben, hogy " Szerintetek szellemet láttam? Szerintem igen mert nagyon valóságos volt és bekakiltam. "

Figyelt kérdés
Sose kel fel senki hanem fosik az ágyban mert ott van valahol egy szellem , vagy senkinek nincs bátorsága, hogy felkeljen és azt mondja " jó ha itt vagy kapd be és húzz el vagy mutasd magad vagy csinálj valamit amitől igaziból is beszarok ( pl döntse el a szekrény teljesen) a-a ilyen sosincs...de megkérek mindenkit akinek megadatott ez a képesség hogy lát szellemeket ^^ szóljon be párnak a nevemben is...
2010. aug. 5. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én a felkelős típusba tartozok. Ez viszont nem változtat azon, hogy vannak lények, akik egyszerűen nem hajlandóak elmenni.
2010. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2010. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

"A kérdező kommentje:

nem vagyok a testvéred..."

Hát még Isteni szerencse!

2010. aug. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

jól nyomod tesó majd én telepumpálom az agyát annak a rohadt szellemnek na hol vagy szellem szétrugjam az assed ?

gyere albínó.hú haver ez aztán hisztis kis bitch majd minjá leverem

2010. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
sok idióta fosik attól amit a saját agya teremt...
2010. aug. 6. 09:46
 16/19 anonim ***** válasza:

23:54, szerintem nem kéne kinevetni :)

Az a kérdező jól láthatóan hajlik arra hogy tudományos magyarázatot fogadjon el( nem úgy mint sok másik), de ha elolvasod, amit írt, láthatod, hogy a szokásos "alvás paralízis" dolog rá valószínűleg nem áll, vagy nem a szokásos módon, és ez zavarja.

Lehet hogy simán dinka, de mi lenne ha megírnád neki, hogy ha nem alvásparalízis, akkor szerinted mi lehet? :D

2010. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
hiába alvás paralízis akor is otvan és beszar mert akor nem birja azt elhini hogy nicns ott mertlátja a saját szemével ez nagyon szar érzés velem is sokszor törénik "megdermed a test" és nemtehet ellene semmit én pl mindig mást látok 1 hete kb egy embert láttam aki átment az ablakon
2011. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
meg olyan is volt hogy az láttam hogy tesóm ül fent a szekrényen utána felmenteem és ott aludt
2011. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem azért, de szerintem ha te látnál egy szellemet, neked se az lenne az első reakciód, h rohansz kezet fogni vele :D
2012. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!