Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki szellemet vagy démont...

Aki szellemet vagy démont szeretne megidézni, mégis mit akar vele elérni?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van az Ezotéria témában ezzel kapcsolatban. Hinni ilyen lények létezésében az egy dolog.

De miben reménykedtek, mit érnétek el vele, ha megidéznétek egyet?

Mi a garancia rá, hogy nem egy rossz indulatú lelket sikerülni megidézni? Mit érnétek el ezzel, a saját erőszakos halálotokat leszámítva?



2020. szept. 9. 18:10
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ha valóban léteznek rosszindulatú lelket, képesek félre vezetni az embereket, akár elhunyt családtagnak is tettethetik magukat, hogy megtévesszenek.
2020. szept. 9. 18:11
 2/23 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Megbizonyosodni róla, hogy létezik a másik oldal.
2020. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
Én is ezért lettem sátánista részben, hogy bizonyítékot kapjak a másik oldal létezésére. És kaptam tehát teljesen elégedett vagyok. Számomra már nem kérdéses, hogy van egy másik világ is.
2020. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha valoban rettegni akarsz a sötètsègben akkor olvasd el az irodalmat a pokolról. Ott ördög, meg minden kör levan írva. Oda fog minden bűnös kerülni . Ennyi ! Dante Inferno. Anime ès jàtèk is van hozzà. Ha a lelki törèst akarod èrezni akkor jàtszd, nèzd ègesd be az agyadba a legijesztőbb szörnyeket. Megfogod bànni, ne fogsz aludni ès nem alszol majd. De sàtánistakènt akkor azt kell tenned amit a legtöbb. Vèrt kell innod ès ilyenek.
2020. szept. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De miért pont az elhunytak lelkeit kell háborgatni vagy rögtön démont (már ha hisztek az ilyesmiben) idézni? Miért nem angyalt? 😂
2020. szept. 9. 20:32
 6/23 anonim ***** válasza:
28%
A spirituális sátánisták vagy szellemidézők unatkozo fantázia rpgt birró gyerekek.
2020. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
36%
Az ember kíváncsi és sajnos nagyon hülye. Egyesek bármit megtennének azért hogy szórakozzanak.
2020. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

Hát isten ugye arról híres hogy soha nem segít amikor kéne :D

20 évig ez volt.

Olvasgattam és a téma is érdekelt és írták, hogy milyen dolgokat tapasztaltak. A lényeg, hogy az lettem és hittem benne, hogy nekem is megmutatják magukat és tényleg így lett. Olyan boldogságot sose éreztem még.

A vér ivás, macska áldozás stb-t csak az írja akinek fogalma sincs a dolgokról valójában. xd

Mi jó emberek vagyunk de ha megütnek akkor nem fordítjuk oda az arcunkat hanem visszaütünk. Tehát vannak dolgok amiket nem tűrünk, de ugyan úgy életünket adnánk egy másik emberért meg minden. Nem vagyunk mi rosszak ahogy a démonok sem.

#2 -es voltam

2020. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Erre a kérdésre teljesen kielégítő választ csak az a személy tud adni, aki tettelegességre szánja el magát. Attól kezdve, hogy hülye, esetleg kétségbeesett, egészen addig mehetünk, hogy annyira hiányzik neki egy elvesztett szerette, hogy bármire képes, és azt hiszi, így beszélhet vele (például).
2020. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

8, akkor te a LaVey féle vonalon mozogsz, ugye?

Azért valljuk be, nagy showman volt az öreg :) Ő valójában csak sokkolni akarta az embereket.

Szerencsére ez egy ártalmatlan módja a sátánizmusnak.

2020. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!