Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki szellemet vagy démont...

Aki szellemet vagy démont szeretne megidézni, mégis mit akar vele elérni?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés van az Ezotéria témában ezzel kapcsolatban. Hinni ilyen lények létezésében az egy dolog.

De miben reménykedtek, mit érnétek el vele, ha megidéznétek egyet?

Mi a garancia rá, hogy nem egy rossz indulatú lelket sikerülni megidézni? Mit érnétek el ezzel, a saját erőszakos halálotokat leszámítva?



2020. szept. 9. 18:10
1 2 3
 21/23 Tofika2 ***** válasza:
50%
Ne idéz/idézzetek démont(szellemidézés is démon idézés mivel az ember lelke a Mennybe/Pokolba száll), egyedül csak is Istenhez imádkozzál, hidd el Isten az aki tényleg tudd segíteni. És a Bibliát olvasd ne az ezotérikus könyveket, a démonok csak ártanak, még ha elöször úgy tűnik hogy nem is, okosabbak nálunk, és nem akarják hogy a Mennybe kerülj/kerüljetek. Szóval ne foglalkozz ilyenekkel, inkább a Bibliát kutasd, és imádkozz, azzal jobban jársz.
2020. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Miss endzsi!

Helo


Rég láttalak


Ja amugy ezt én sem értem mire jó ez..szerintem csak kipróbálják létezik e ilyen

2020. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

12


Kétlem hogy megdugtál volna egy succubust

2021. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!