Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez milyen lény lehetett?

Ez milyen lény lehetett?

Figyelt kérdés
Hobbim az erdőben sétálás kiválasztok egy random helyet, és akár reggeltől estig ott sétálgatok. Tegnap is így tettem, és végül Szabadszállásra mentem. Sokáig semmi különös nem történt, de egyszer csak hallom valami a susnyába elkezd futni nem nagyon törődtem elsőnek vele, hisz gondoltam egy őz lehet. Egyszer csak egy vékonyka, de fürge "lényt" láttam kijönni onnan, de ahogy látta, hogy én is látom pár perc alatt elfutott. Nagyon vékony volt megnyúlt végtagokkal. (Kb úgy képzeljétek el, mint egy anorexiást) viszont attól, hogy bordái kilátszódtak főleg a válla kellően izmos volt. Négykézláb közlekedett, és furcsa színe volt olyan szürkés fehéres (fehér dominált, de így nehéz leírni). Utána hallottam még egy különös üvöltést is, bár azt lehet más adta ki ugyanakkor olyan hangot még nem hallottam sose. Annyit még hozzátennék, hogy a szája nagyon érdekes volt nagyon vékony, mintha valami vágás lenne az egész. Pontosan nem tudom hol járhattam épp, mert símán lesétálok akár 40 kilométert is.

2020. okt. 10. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Megesik az az emberrel, hogy halucinogén tudatmódosító szerek hatása alatt albínó csupakabrának néz egy aranyos kis őzgidát. Az vesse rád az első követ akivel még nem fordult elő hasonló.
2020. okt. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Első köszönöm szépen. Picit megijedtem azért.
2020. okt. 10. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
A különös üvöltéssel kapcsolatban se aggódjál, nem valószínű, hogy az őzike volt. Hobbiként gyakran kijárok a Szabadszállás melletti erdőbe üvöltözni pont úgy, mint a jetivadászok a tévében. Szóval valószínűleg engem hallottál.Vagy Bobót ha esetleg forgatott ott mostanában a Discovery Chanell.
2020. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valami Chupacabra szerűség lehetett?!?

[link]

2020. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem leveli béka:-)
2020. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sosem lehet tudni, hogy milyen lények létez"hetnek" akár még igaz is lehet.
2020. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 60 éve bősz természetjáró vagyok, kedves utolsó, és elhiheted, nincs olyan állat Mo-on, amivel még ne találkoztam volna. (Kivéve Kövér Lászlót.)

A korrekt megfejtést 1-es adta.

2020. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miquel: Elhiszem persze. De lehet akár valami paranormális dolog is nem? Nem tudom..
2020. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Leírás alapján ez a lény a fanyűvő lehetett. Szinte teljesen megegyező a leírás. Ráadásul pont azon a területen látták többen is. Ez érdekes lehet még :)
2020. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó ez a fanyűvő legenda. Jó kis beszaratós sztorit lehet kanyarítani belőle egy mátrai éjszakai kirándulás során a félős lányoknak.
2020. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!