Mi ez? Szellem?

Figyelt kérdés

Az albérletben ahol másfél éve lakunk, a tegnap estével összesen 3 olyan alkalom volt, hogy egy megmagyarázhatatlan fényforrás lesz a szoba egy pontján. A fény színe fehér és az ágyam végében van. A második alkalommal konkrétan felkeltem az ágyból hogy megkeressem a lebegő fény forrását, de nem találtam, így csak vissza feküdtem aludni. Nem mondom, hogy konkrétan ember alak, de van feje, törzse.. keze, lába nincs és térben van, nem bútoron.

Nem történik ilyenkor semmi rémisztő egyéb dolog és maga a fény jelenléte sem ijeszt meg. De eléggé érdekes és nem találok rá magyarázatot.

Kintről nem jöhet a fény, mert redőnyünk van. Ha nem jól lenne lehúzva sem ilyen alakot adna ki. Bentről sem jöhet, pláne hogy legutóbb "ellenőriztem", mert direkt oda álltam a fényhez, hogy lássam ha valamiről oda verődik. De semmi.

Ez szellem lenne? Tegnap miután felkapcsoltam a villanyt eltűnt, de előtte sokáig nézegettem.



2020. nov. 24. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Javaslom vegyél egy oujia táblát és kérdezd meg tőle.

Ha az és tényleg ott van válaszolni fog.

2020. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Angel3000 ***** válasza:
64%
Szia! Nekem is ilyen van, csak sôtét szobàban jelenik meg hajnal 3-4 òrakkor! Vilàgit tejszinû fényként àtmérôje 1 m lehet! Kerek vagy enyhén ovàl forma! Ajtòn vagy a hàlòszoba plafonjàn jelenik meg. Elôszôr féltem, hogy mi lehet, mostmàr nem félek tôle, szoktam nézegetni! Minden jòt!
2020. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na nálam is ilyen. Ovális forma, tejszínű. Kb 1 méteres lehet, de a méret viszonyításom nem a legtutibb. Tegnap magasabban volt mint máskor és kerekebb. Előzőleg a törzse hosszúkásabb volt. Hajnal 1 óra körül láttam tegnap.


Neked naponta megjelenik?

2020. nov. 24. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindent át néztél, és nem találtál rá magyarázatot, lehet szellem is igen. Vagy őrangyal? Mivel fehérnek látod nem ártó. Lehet, valamire figyelmeztetni akar. Lehet egy szeretett elhúnyt személy.
2020. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Vannak akik úgy tartják, olyan helyek felett jelenik meg fény, ahol pénz, kincs van elásva ;)
2020. nov. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
52%

Szerintem foszfén, nem szellem. A foszfén (vagy phosphene) fény látása fény valós jelenléte nélkül. Nincs okod aggodalomra teljesen természetes, okozhatja, hogyha fáradtak a szemeid. Nincs természetfeletti magyarázata, mert a szemed játszik veled trükköket.


Ha fárasztó, esetleg stresszes életmódod van, akkor lehet lefekvéskor az agyad még aktív, nem nyugodott le, és a szemed is hasonló módon fáradt, akkor odalát fényeket, ahol nincsenek is. Ezért volt az, hogy amikor kerested és közvetlen odanéztél nem láthattad, mert valójában nincs is ott fény. Hasonlóan a villanykapcsolásnál.

2020. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy az lehet amit a 6-os válaszoló mond.

Vagy egy olyan lélek/ szellem, ami nem ártó szándékú. Tehát jó lélek.

Figyeld meg, ha mindig ugyan azon a helyen jelenik meg, akkor néz körül ott. Mert lehet, hogy jelezni akár valamit. Vagy kedvesen kérdezd meg hogy mit szeretne. Lehet hogy nem fog semmit sem csinálni erre de ha, nincs semmi reakció, akkor várj még 1 vagy 2 napot, hát ha történik valami.

Ha nem akkor az lesz az amit az előttem lévő válaszoló írt.

2020. nov. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Angel3000 ***** válasza:
48%
Szia! Majdnem mindennap 3 hete màr, hogy észlelem ezt a fényt!
2020. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valami lidérc féleség lehet, de én ezt nem igazán tudom megítélni, de az is lehet, hogy tényleg csak a képzeleted játszik veled. Ezt csak te tudhatod biztosra, miben hiszel, miben nem. Te látod, te érzékeled, nekünk válaszolóknak nincsen betekintésünk a Te dolgaidba, életedbe.
2020. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!