Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkozott itt valaki árnyéke...

Találkozott itt valaki árnyékemberrel még?

Figyelt kérdés

Kb 7 éves koromban a szüleimmel együtt láttunk egy árnyékembert a lakásunkban. Először én láttam meg ahogy a TV mellett bóklászott és el-eltűnt a falban de aztán visszajött. Láthatóan érezte a jelenlétünket de ártalmatlannak tűnt. Miután eltűnt nem láttuk többet. Sajnálattal olvastam utána, hogy rossz ómen a jelenlétük illetve hogy vannak rosszindulatú típusok is.


(Nem drogozom és nem is alvási paralízis.)



Nektek volt már szerencsétek hozzájuk?


2020. nov. 28. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem, elég para lehet.

A saját arnyékomtól már volt hogy megijedtem XD

Amúgy elég ijesztő lehet egy emberi alakú árnyék a falon, ami senkihez nem tartozik.

2020. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem a falon volt, köztünk mozgott 3D-ben.

2020. nov. 28. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Az átlagos emberek lelke néz ki így, pont mint egy árnyék...nem mintha gonoszak lennének, csak fejlesztés nélkül ez az alapállapot.
2020. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Grimfox ***** válasza:
85%

A léleknek nincs konkrét alakja. Ha az, amit látott egy embertől származik, akkor maximum a kísértete lehetett, ami hátramaradt a halála után. Abban már nincs lélek, ahogy a holttestben sem.

Állítólag az árnyékemberek csak alakra emberek. Legalább is több helyen írtak róluk ilyesmit.

2020. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Aki azt mondja, hogy nem léteznek csak azért mondja, mert még nem volt "szerencséje" találkozni velük.
2020. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Angel3000 ***** válasza:
Sziasztok! A 3-nak van igaza! Nekem is volt ilyen megèlhetésem, a hátam môgôtt állt èreztem, aztán megfordultam ès csak egy nagy feketesèg állt elôttem, kirohantam a hálószobából es megborzongtam!
2020. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én egyszer éjjel láttam a konyhában amikor felébrettem és wc-re mentem, másodszor pedig nyáron mintha valami állt volna a nyitott ablakom előtt és kintről nézett
2020. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom mások is a lakásukban láttak. Állítólag gyakrabban találkozni velük régi felújítatlan lakásokban/házakban. Ez igaz is volt esetemben, egy régi lakótelepi lakásról van szó. Előzőek igazak ezek rátok is?
2020. nov. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!