Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Volt már valamilyen paranormál...

Volt már valamilyen paranormális megmagyarázhatatlan élményetek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 07:18
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%

Olyan 5-6 évesek lehettem, unokatestvérem 10-11 lehetett.

Kint csúszdáztunk a hátsókertbe, és egyszer amikor leakartam csúszni, megláttam egy full fehér ruhában egy fehér (sápadt) bőrű embert elmenni unokatesóm felé, aki éppen jött fel a csúszdán.

Megkérdeztem tőle, hogy "Ezt te is láttad?" Ő válaszolta, hogy igen, majd kifutottunk a kertből.

Most 14 vagyok, unokatesóm 18. Egyik nap megkérdeztem, hogy emlékszik-e erre, és azt mondta, hogy igen.

Máig nentudom, mi lehetett, de a szüleim, és az ő szülei nem hiszik el máig.



Van egy másik sztorim is.

1. Osztályos voltam (7 éves, tehát az előző sztori után 1-2 évvel jatszódik

2020. dec. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
100%

11-es vagyok! Véletlen elküldtem xd


Szóval nem voltak barátaim suliban még akkor. Ezt a szüleim is jól tudták. DE, a tanárok arról számoltak be mindig, hogy magamba beszéltem az iskola kapujánál. A szüleim megkérdezték, mit csinálok, erre azt válaszoltam, hogy egy kiafiúval beszélgetek. De ez többször is megtörtént.

2020. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 bist ***** válasza:
95%
Nagyon sok megtapasztalásom volt idáig és, ha negatív a megtapasztalás, mivel keresztény vagyok, ha ilyen éjszakai "nyomás" jön, mint az előttem levők írták, én Jézus nevét hívom segítségül, nem is kelek fel, el kell hogy múljon.
2020. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Nekem is volt minimum kettő ilyen élményem,és egyik se volt valamennyire jó,mert mégcsak 16F. vagyok és nem tudtam hogy miket csináljak.

Szóval:

1. Jó pár hónapja hajnal 2-3 környékén felébredtem,mert rossz álmom volt,és előttem volt egy nagy ablak (most is itt van előttem),és valaki le-fel mászkált a lépcsőn,és olyan volt a ruhája mint egy régi kabát féle sapkával a fején, hátra néztem a tükörbe,és nem láttam őt (furcsa volt,és próbáltam az arcát meg pillantani,de nem tudtam,mert sötét volt.


2. Ez nemrég történt,kb. 3 hete lehetett:

1. Lementem a konyhába inni valamit,mert nagyon szomjas voltam,és amikor megittam a folyadékot,utána le kapcsolódott a villany (csak a konyhában) és hallottam egy röhögés félét (csak pár másodpercig tartott), utána fel mentem a szobámba,és később (kb 1 óra múlva) elmentem fürdeni, fel volt kapcsolva a konyhába a villany, (nem oldottam le,se előtte,se utána) később, fürdés közben éreztem hogy a folyosón keresztül valaki vagy valami figyel engem,és hidegebb is volt a megszokottnál, szóval ott maradtam a kádban egy kis ideig,és abban bíztam hogy elfog majd múlni az a érzés.



(Lehet hogy valamiféle kísértet volt/van bent a házban,mert a szüleim meséltek az első tulajdonosról,aki a házban halt meg)

2020. dec. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Érettségire készültem

Mindig egy temetö mellett jöttem haza,egyszer láttam ott egy bűbájos lányt ,egyre kevesebbszer láttam gondoltam megszólitom,de nem szólt,én megkérdeztem hol lakik ő egy szép kis házra mutatott,a szülei éltek ott megtudtam hogy a lányuk rég meghalt,de jóban lettem a családdal

2020. dec. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
Nem nekem volt a fiamnak,kb 2és fél éves lehetett mikor este sötétedés után a temető parkolóban hagyott autónkhoz mentünk erre azt mondta a fiam hogy apa fogd meg a kezem.Kérdeztem mi a baj?A fiam a temetőre mutatott és azt mondta apa félek.Mitől? Kérdeztem.Erre a temetőre mutatott és azt mondta ott van a sok szörny , a sok világítós szörny... Persze én nem láttam semmit de utána utánaolvastam a dolognak és elvileg a gyerekek 3 éves korukig különösen érzékenyek a túlvilági dolgokra.Lehet csak gyermeki képzelgés volt,mindenesetre azóta picit másként látom a világot :)
2020. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 kretens ***** válasza:
37%
Vannak megmagyarázhatatlan dolgok és nem éppen barátságos entitások is.Csakhogy hamarosan fordul a kocka és ezek a démonok szellemek meg még ki tudja milyen furcsa lények meg lesznek mérettetve.Elkövettek egy hibát azzal hogy alábecsülték az embert.Gondoljunk csak a mesterséges inteligenciára vagy a hamarosan megjelenő qvantumszámitógépekre vagy a cern-ben folyó kisérletekre.Az ember olyan dolgokat képes kitalálni technikailag mely túlhaladja a nem evilági lényeket és hamarosan ök lesznek az üldözöttek mindaddig amig el nem takarodnak a mi valóságunkból.Nekem is volt már rossz élményem egy szellemmel de amikor azt kérdeztem tőle hogy vajon tudsz atomerőművet épiteni egyszerüen csak eltünt és soha többet nem zaklatott.Ezzel csak azt akartam érzékeltetni hogy bizony ezek a nem evilági lények sem sérthetetlenek.
2020. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
17-es, te tudsz atomerőművet építeni?
2020. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
69%
Hu engem raz a hideg ezektol!
2020. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
91%
Ilyen sztori nálunk is volt unokahúgommal, aki néhány évesen az anyja (testvérem) mellé mutatott illetve nézett a szobában (ahol csak ketten voltak), hogy néni.. és más esetben én is azt mondanám, hogy jaja "néni" de az a para, hogy ebben az első pár évben, a gyerekek még fogékonyabbak és több dolgot látnak, mint mi felnőttek. szóval :o
2020. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!