Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézős sztorik?

Szellemidézős sztorik?

Figyelt kérdés
Nem akarok szellemet idézni,csak érdekel ,hogy utána történt e valami vagy hol idéztétek meg...meg ilyenek :)

2020. dec. 9. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokszor idéztem kulcsos könyvvel, párban és egyedül is. Kérdéseket tettem fel és 99%-ban pontos választ kaptam olyan dolgokra (jövő, stb) amit máshogyan nem tudhattam volna meg. Ijesztő dolog ugyan nem történt közben vagy utána, de az idézéstől függetlenül elég sok para eset volt a lakásomban, végül felhagytam végleg az idézésekkel.
2020. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
:O
2020. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom, ezek nagyon parák..:O
2021. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én anno megidéztem a Slendermant. Ez nem vicc.... és nem csak én láttam, au utcán kergetett végig engem és az unokahúgom nem volt vicces...

BEZZEG, most hogy ősi istenekkel próbálok kommunikálni nem történik semmi :( ( bár mostanában vannak rossz álmaim)

2021. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!