Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Földönkívüliek végignézhetté...

A Földönkívüliek végignézhették Urunk megfeszítését?

Figyelt kérdés
Krisztus megfeszítésének korabeli megrázó ábrázolásában a háttérben egyértelműen földönkívüli űrhajó képe található. Az ábrázolás teljesen idegen űrjárművet fest le; benne egy asztronautát, aki a karjaival irányítja a vezérlőpanelt. Teljesen ilyen lenne ma is egy ábrázolás. Vajon miért hagyták ezt a Földönkívüliek, hogy megfeszítsék az izraeliek az Urukat? Vagy lehet hogy negatív földönkívüliek voltak? [link]

2021. febr. 5. 12:29
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
56%
Naon hejes gyerek lehecc...
2021. máj. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
67%
Uruk hai
2021. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
27%

Ugye tudod, hogy nem Jézus, hanem Isten a teremtő?

Azt az ufót pedig csak ti ufómánok látjátok bele mindenbe IS.

Lehet az egy manapság félre érthető formájú felhő is, vagy hamisítvány a fénykép/felvétel a képről, vagy valaki poénból titokban ráfestette (nem a régmúltban).

2021. aug. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
18%
Nincs olyan hogy mindenbe is.
2021. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
56%

#24 pedig mindenbe IS bele magyarázzátok őket, ti ufómánok.

Még vallások Isteneibe is. Meg ősi épületekbe és műtárgyakba.

2021. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
18%

Jah, aki vissza mer szólni, az mindjárt az ellenpólus (nálad egy biten ehhez most az “ufomán” van hozzárendelve).


Köszönöm, igazoltad a gyanúmat, hogy az egybites proletárok vették fel a nem létező szófordulatot. A politikai témánál nagy jövő várna rád.

2021. aug. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
73%

#26

Köszönöm, hogy egybites proletárnak nevezel anélkül, hogy ismernél is.

Amúgy meg tényleg még egy egyszerű lélegzet vételbe is bele magyaráztok minden ufós vackot.

Én itt le zártam a vitát.

2021. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
18%

“ Köszönöm, hogy egybites proletárnak nevezel anélkül, hogy ismernél is.”


Te neveztél látatlanban ufománnak, amiért kritizáltam az erőltetett, szellemesnek szánt, de helytelen kifejezést, ami egybites proletárra vall.


Miután azután is csak fújod a magadét, hogy utaltam rá, hogy ez nem így van, csak tanúbizonyságot tettél róla, hogy beletrafáltam, és tényleg egy bited van, ami ráadásul beragadt, és képtelenség átbillenteni.


“ Én itt le zártam a vitát.”


Nem, itt sz@rtad le a sakktáblát. 😉Vitáról egyébként szó sem volt. Ahhoz olyan partner kell, aki fogadja az érkező információkat, te csak kifelé ontod, amit előre eldöntöttél.

2021. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként meg ha ennyire okosnak hiszed magad azt felfoghatnád, hogy csak mert rád esetleg nem vonatkozik egy állítás attól még nem lesz téves. (Az meg más kérdés, hogy tényleg nem vonatkozik rád, vagy csak nem veszed észre ha mégis.)
2021. aug. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
27%

Azt hittem lezártad.

Nem hiszem magam okosnak, ez s butákra jellemző. Ahogy egyre jobban megismered a világot, egyre jobban látod a hiányosságaid.


Sehol sem mondtam, hogy nem lenne az állítás igaz, nem tudom mi alapján vizionáltad ezt bele.


Annyit kifogásoltam, hogy T/2-ben írtad.

Komoly gondok vannak a nézőpontoddal. Ez olyan mintha azt állítanád, meleg vagyok, és ha azt mondom “de hát nem vagyok”, akkor szerinted azt mondtam, hogy senki sem az?

2021. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!