Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Földönkívüliek végignézhetté...

A Földönkívüliek végignézhették Urunk megfeszítését?

Figyelt kérdés
Krisztus megfeszítésének korabeli megrázó ábrázolásában a háttérben egyértelműen földönkívüli űrhajó képe található. Az ábrázolás teljesen idegen űrjárművet fest le; benne egy asztronautát, aki a karjaival irányítja a vezérlőpanelt. Teljesen ilyen lenne ma is egy ábrázolás. Vajon miért hagyták ezt a Földönkívüliek, hogy megfeszítsék az izraeliek az Urukat? Vagy lehet hogy negatív földönkívüliek voltak? [link]

2021. febr. 5. 12:29
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
27%

"Annyit kifogásoltam, hogy T/2-ben írtad."


Képzeld az írásaidból nagyon nem ez az álláspontod jött át.

Sokkal inkább az hogy az egész állítást kifogásolod (főleg az ufómán jelzőt, amire szívesen várok jobb és rövid alternatívákat ha van.)

2021. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom miből jött ez át. Nézzük.

Azt kifogásoltam, hogy “mindent is”. Egy számomra infantilis szófordulat a magukat menőnek képzelő fiatalok körében, amit egyre többen vesznek át.

Ebből nem tudom hogy raktad össze, hogy az egész mondanivalót kifogásolom, de csípőből leufománoztál. (Nem tudom milyen alapon)


Utána ezt kifogásoltam, nem a kifejezést. Azzal sincs semmi bajom, amíg nem rám aggatják.

Ebből sem tudom, hogy szűrted le azt.

2021. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten téged ufómánoztalak, hanem azokat aki8k bármire azt mondják, hogy ufó meg az idegenek műve. (amúgy meg azért léteznek olyanok akik bármibe sőt mindenbe bele magyarázzák az ufókat. Például az ősi idegenek széria is, meg ki tudja mennyi közember van ilyen a világon.)
2021. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
73%
Akkor elnézést a felháborodásért, de magamra vettem.
2021. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Semmibaj, csak egyszerű félre értés történt.

Én meg azt hittem, hogy bármire harapó trollnak tetszik lenni.

2021. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Godaime ***** válasza:
58%
Ha léteznek is földönkívüliek nevetnek a mi primitív vallásunkon.
2021. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
26%
Mi van ha most is látnak minket? Mert van olyan gömb izéjük mint a mesékben, tudod
2022. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 Missi_Key ***** válasza:
73%
isten megteremté az ufókat... ez nem túl biblikus...
2022. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
73%
38# akik ebben hisznek, úgy gondolják, hogy az akkor emberek ufóékat hotték isteneknek. (Többes szám, mert az ószövetségről van szó)
2022. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 Missi_Key ***** válasza:
73%
39 tehát az ufók végignézték hogy közülükvalónak hitt csávót megfeszítik... kellemetlen
2022. márc. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!