Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki már kapcsolatba lépett...

Valaki már kapcsolatba lépett nem evilági lényekkel?Mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 30. 10:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A bűnözőket nem mutatják de mindenki látta a tettüket.

A démonokat nem mutatják de a tettüket se. Írnak róla meg mesélnek és ennyi.

Azonban a valóság mást takar.

Egy bűnözőt megvádolhatsz azzal, hogy megölt egy embert mert van bizonyíték.

Egy démont nem vádolhatsz meg azzal, hogy megszállt egy embert mert nem mutatnak nekünk semmi bizonyítékot. Csak mese és mese meg mese.

Ezért kell személyes kapcsolatokon keresztül megismerni őket.


A lényeg a lényeg, hogy amit a démonokról mondanak azt nem erősíti meg semmi. Azonban amit emberek tapasztalnak az más mint a történetekben. Én is azért tudom amit tudok mert láttam és éreztem. Ezt nem csak elhiszem valakinek. Saját maguk bizonyítják be a létezésüket és a valódi természetüket.

Szerintem lezárhatjuk mert ennyi a téma. :3

2021. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
"A bűnözőket nem mutatják de mindenki látta a tettüket." Nem feltétlenül, hanem van amikor csak a bizonyítékokat. A démoni megszállásokra is vannak bizonyítékok, felvételek, még a youtube-on is. Ezeket megelőzi egy pszichés vizsgálat, és csak akkor végezhetik el, ha bebizonyosodott, hogy nem elmebeteg. De higgy nekik, majd aztán megszívod, ha léteznek. Jól manipulálnak. Badarság személyesen keresni őket, de majd biztos idővel megtapasztalod.
2021. ápr. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!