Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek tényleg létezik a...

Szerintetek tényleg létezik a gonosz?

Figyelt kérdés
Régen olyan 5 éve mindig néztem egy műsort amit ezzel kezdtek. A gonosz bizony létezik... Szerintük valóban megtörtént eseteket meséltek el, én nem tudom igaz e. Hogy vannak házak Amerikában amit senki nem vesz meg mert uralja a gonosz. Hogy miket éltek át ott a tulajdonosok. Szellem éjszaka le húzza a takarót róluk, vagy károkat okoz, de egy férfit folytogatott is stb stb. Szerintük ez mind igaz. Talán ez volt a címe hogy szellem járás de nem biztos. Szerintetek hazudtak vagy igaz lehetett mindez? Sok rész volt belőle.

2021. máj. 5. 21:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Meggyőződésem, hogy vannak ilyenek.

Amúgy az nekem eléggé sántít, hogy fizikálisan is ott vannak (ha folytogat), a megszállás, és ,,öngyilkosság" lehetséges inkább.

Amúgy attól független, hogy 'a gonosz' létezik, az ilyen sztorik több mint fele kamu.

2021. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Kísértetekre vonatkozik


Szokott lenni egy céljuk pl.: bosszú, érzések bevallása, "igazságszolgàltatás", tulajdon megvédése stb.

Nem, általában nem jó nekik itt, de valamit még meg kell tenniük, különben nem békélhetnek.

Sokszor a céljuk elvakítja őket, csak az a jó, minden más rossz, ezért ilyenek

2021. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Szellemek, démonok, és egyéb ilyesfajta lények, mind csak az emberi agy szüleménye. Nem léteznek... Meg az ilyen műsorok mind kamuk, a nézettségért csinálják, a hírnévért és a pénzért.
2021. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
44%
O Viktor
2021. máj. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Az EMBER, maga az ÖRDÖG!
2021. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!