Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges szellemekkel...

Lehetséges szellemekkel szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Talán a legismertebb történet Amethyst Realm esete.


Amethyst 32 éves spirituális tanácsadó, állítása szerint az elmúlt 12 évben legalább 20 különféle szellemmel létesített szexuális kapcsolatot.

[link]


Először a munkája miatt sokat utazó vőlegénye távollétében kezdte érezni egy természetfeletti entitás jelenlétét, ezért úgy döntött, hogy szexi fehérneműt húz, majd várt egy ideig, míg megjelent a szellem:


"Először csak energiaáramlást éreztem, de aztán az egész nagyon fizikaivá vált. Éreztem az érintést a combjaimon, és a leheletet a nyakamon. Valahogy végtelen biztonságban éreztem magam. Szeretkeztem a szellemmel. Nehéz körülírni az érzést, egyszerre volt fizikai és spirituális, súlyos és súlytalan. Éreztem a ziháló légzést, a lökéseket és az energiaáramlást."


Ez így ment egy ideig, míg egy nap a vőlegénye korábban ért haza és rajtakapta az aktuson...


A szakítás után Amethyst végleg hátat fordítva az élő férfiaknak, 3 évig folytatta viszonyát túlvilági látogatójával, míg nem egy napon hiába várta...


Több természetfeletti románc után végül rátalált az igaz szerelemre is Ray, a szellem személyében, akivel egy ausztráliai üzleti úton találkoztak.

Ray úgy döntött, hogy követi szerelmét Angliába ezért megjelent a repülőn, ahol a vécében egymáséi lettek.

Hazaérve kapcsolatukat is komolyabb státuszban folytatták és közös gyermeket is terveztek.

[link]


Sajnos az esküvőt le kellett fújni, mert Ray rossz társaságba keveredve inni és drogozni kezdett.


A nehéz napokról Amethyst szívszorítóan nyilatkozott:


"Én úgy gondolom, hogy kábítószerezni kezdett és túl sokat bulizni. Borzalmas zajt csaptak az új szellembarátaival, akik bűzlöttek az alkoholtól.

Próbáltam beszélni vele, több esélyt adtam neki, de egyszerűen nem változott."


Amethyst szerint a koronavírus-járvány okozta stressz és szorongás is közrejátszott Ray viselkedésének változásában, ugyanis a vírus rájuk is veszélyes, ezért a szellemeknek is szociális távolságot kell tartaniuk.


Hosszú mérlegelés után Amethyst szakított kedvesével, akit jelenleg zsályával tart távol, viszont nem adta fel a reményt, hogy egy nap megtalálja az igaz szerelmet egy kedves, őszinte és odaadó szellem oldalán.

[link]


További hiteles tanúk vallomásai, köztük olyan hírességeké mint Kesha, Lucy Liu, Dan Aykroyd és a tragikus sorsú Anna Nicole Smith:


[link]

[link]

[link]

[link]


Lehetséges tehát szellemekkel szexuális kapcsolatot létesíteni, esetleg volt valakinek hasonló élményben része?



2021. jún. 9. 21:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Gyaaaaaaaa....

BorsOnline, Blikk, Velvet.

Micsoda források baszki... 😅

2021. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem olvastam végig nem érdekel.
2021. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Velem már történt hasonló. Amikor új lakásba költöztem, éjjelente éreztem egy entitás jelenlétét, éreztem, hogy mellém fekszik és éreztem a leheletét. Egyik éjjel lecsuktam a szemem és magamban hívtam. Majd éreztem magamon. Úgy éreztem, hogy az egész testemre nyomást gyakorol, mintha egy ember feküdne rajtam, de könnyebb és lágyabb, mint egy ember. Tudom, milyen furcsán hangzik, de valódi érzés volt. Lehunytam a szemem, és egy erős, jóképű, nagy vállú férfit képzeltem el. Végig csukva volt a szemem. Más volt, mint egy férfival szexelni. Utána megköszöntem a szellemnek, és megkértem, hogy távozzon, amit meg is tett. Utána jobban aludtam, mint évek óta. Amikor felébredtem, tudtam, hogy ez nem álom volt.
2021. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Én így veszítettem el a szüzességem és az aktus alatt a Ghostbusters zenéje ment
2021. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#2, köszönöm, hogy feltétlen szükségét érezted, hogy tudasd ezt az információt, szép estét. (legalább írni tudsz)
2021. jún. 9. 21:56
 6/28 anonim ***** válasza:
87%

Külföldi nyaraláson történt pár éve.

Arra ébredtem egy reggel, hogy nem tudok mozogni, megijedtem, mert akkor még nem tudtam, hogy létezik olyan, hogy alvásparalízis. Miközben feküdtem, észrevettem, hogy egy fiatal, jóképű, sötét hajú férfi fekszik mellettem az ágyban. Néztük egymást, majd megérintett, érintése hideg volt és könnyű. Megborzongtam, de nem féltem. Ezután szeretkezni kezdtünk. Telepatikusan beszélgettünk. Mikor vége lett, felállt majd egyszerűen csak eltűnt.

Az egész nagyon furcsa volt. Mai napig nem tudom hova tenni. Nem álom volt az biztos.

Lehet, hogy alvási paralízis, de lehet hogy nem.

2021. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Mennyi hülye van aztak..vaXDD
2021. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Hozzám jöhetne ma este egy kiéhezett milf szellem.
2021. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
8as ugye????? Bezzeg aki nem ilyen infantilis az sose él át valami brutál szexuális élményt egy milf szellemmel:DD
2021. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
Lehetsèges, persze…nôvèr, kèrem hozza a beteg gyôgyszereit! 🤣
2021. jún. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!