Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges szellemekkel...

Lehetséges szellemekkel szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

Talán a legismertebb történet Amethyst Realm esete.


Amethyst 32 éves spirituális tanácsadó, állítása szerint az elmúlt 12 évben legalább 20 különféle szellemmel létesített szexuális kapcsolatot.

[link]


Először a munkája miatt sokat utazó vőlegénye távollétében kezdte érezni egy természetfeletti entitás jelenlétét, ezért úgy döntött, hogy szexi fehérneműt húz, majd várt egy ideig, míg megjelent a szellem:


"Először csak energiaáramlást éreztem, de aztán az egész nagyon fizikaivá vált. Éreztem az érintést a combjaimon, és a leheletet a nyakamon. Valahogy végtelen biztonságban éreztem magam. Szeretkeztem a szellemmel. Nehéz körülírni az érzést, egyszerre volt fizikai és spirituális, súlyos és súlytalan. Éreztem a ziháló légzést, a lökéseket és az energiaáramlást."


Ez így ment egy ideig, míg egy nap a vőlegénye korábban ért haza és rajtakapta az aktuson...


A szakítás után Amethyst végleg hátat fordítva az élő férfiaknak, 3 évig folytatta viszonyát túlvilági látogatójával, míg nem egy napon hiába várta...


Több természetfeletti románc után végül rátalált az igaz szerelemre is Ray, a szellem személyében, akivel egy ausztráliai üzleti úton találkoztak.

Ray úgy döntött, hogy követi szerelmét Angliába ezért megjelent a repülőn, ahol a vécében egymáséi lettek.

Hazaérve kapcsolatukat is komolyabb státuszban folytatták és közös gyermeket is terveztek.

[link]


Sajnos az esküvőt le kellett fújni, mert Ray rossz társaságba keveredve inni és drogozni kezdett.


A nehéz napokról Amethyst szívszorítóan nyilatkozott:


"Én úgy gondolom, hogy kábítószerezni kezdett és túl sokat bulizni. Borzalmas zajt csaptak az új szellembarátaival, akik bűzlöttek az alkoholtól.

Próbáltam beszélni vele, több esélyt adtam neki, de egyszerűen nem változott."


Amethyst szerint a koronavírus-járvány okozta stressz és szorongás is közrejátszott Ray viselkedésének változásában, ugyanis a vírus rájuk is veszélyes, ezért a szellemeknek is szociális távolságot kell tartaniuk.


Hosszú mérlegelés után Amethyst szakított kedvesével, akit jelenleg zsályával tart távol, viszont nem adta fel a reményt, hogy egy nap megtalálja az igaz szerelmet egy kedves, őszinte és odaadó szellem oldalán.

[link]


További hiteles tanúk vallomásai, köztük olyan hírességeké mint Kesha, Lucy Liu, Dan Aykroyd és a tragikus sorsú Anna Nicole Smith:


[link]

[link]

[link]

[link]


Lehetséges tehát szellemekkel szexuális kapcsolatot létesíteni, esetleg volt valakinek hasonló élményben része?



2021. jún. 9. 21:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
10 es! Ez jó volt! De amúgy belegondolunk mennyi elmebeteg van????? Azért ez ijesztő.. És mennyi lehet még, aki nem rak fel ide ilyen kérdéseket?
2021. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%

amikor megismerkedtünk, Jeffrey Dahmer végig simított az oldalamon.

de csak barátok vagyunk.

2021. jún. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
78%
Ennyire nem lehet hülye a világ!?....
2021. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

Egy ideje, amikor aludtam, furcsa érzést éreztem, valami lenyomott az ágyamba, furcsa volt, de figyelmen kívül hagytam. Pár nap múlva arra ébredtem, hogy valaki a nevemen szólít (2 macskával élek), rossz álom gondoltam és ezt is figyelmen kívül hagytam. Másnap arra ébredtem, hogy az ágy nagyon könnyedén remeg, mintha valami, valaki más is feküdne benne. Felkapcsoltam a villanyt, de semmi.

Néhány napig semmi. Aznap éjjel valami súlyosat éreztem a levegőben, úgy éreztem, hogy a szoba egyre sötétebb lett. Valamit éreztem a lábamon, enyhe bizsergést és melegséget, majd az egész testem bizseregni kezdett, valami a nyakamon lélegzett, mintha valaki megcsókolt volna.

A szívem elkezdett kalapálni, a légzésem mélyebbé vált és elvesztettem az eszméletem.

Később felébredtem, félig a hasamon feküdtem és a csípőm úgy mozgott, mintha nemi életet élnék.

Éreztem a rám nehezedő súlyt, de tudtam, hogy egyedül vagyok. Ismét elájultam és csak reggel tértem magamhoz.

Ez még néhányszor megismétlődött, de ezúttal mindig ébren voltam. Mozogni nem tudtam.

2021. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
87%
Amiről itt szó van az NEM szellem, hanem egy incubus, egy hímnemű démon ami alvó nőkkel hál. Nem szabad kapcsolatba lépni vele mert veszélyes!
2021. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Na jó xdddd petíciót fogok indítani, hogy nyissák újra Lipótmezőt, mert itt hatalmas problémák vannak a fejekben:D
2021. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
70%
Hát... Én nem hiszem, lehet hogy ez is valami szenzáció hajhászkodás, de aki hisz benne az ezt is... Képes... Megtapasztalni...
2021. jún. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

A szellemnek alapból anyagtalan a teste, szóval még ha létezik is ilyen és próbálkozik is (erre úgy 0 az esély), semmit nem éreznél

Sőt, még a szüzességed is megmaradna!

Előny, hogy a szellemeknek nem kell kotongumira költeni :)


"Who y'gonna call? - GÓSZTBÁSZTÖRZ!!!"

2021. jún. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%

#16 kérek linket! :)

Bár ez még a kisebbik baj, ha hisznek a szellemekben, és volt valami "szexuális jellegű élményük", a kettőt neg összekötötték.

Az a baj, hogy kezeletlen, potenciális gyilkos jelöltek is szaladgálnak az utcákon.

2021. jún. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
95%
Az ilyen emberek akik ilyet állítanak, vagy hülyék, vagy hírnevet azaz pénzt akarnak azaz hazudnak.. Már azt sem hiszem el hogy köztünk szellemek járnak, főleg nem hogy még meg is pakolnak. Itt a barátnőm, ő hitt a szellemekben, voltak dolgok amiket azzal magyarázott, kinyílt az ajtó, leesett a mittoménmi és nem is volt huzat stb, amióta velem lakik illetve én megyek el hozzájuk érdekes mód (már 1 éve) nem történt semmi, addig meg hetente. Milyen érdekes. Már csak azt kéne kitalálni, hogy szellemtaszító vagyok xd. Hmmm, lehet ebből fogok karriert építeni.
2021. jún. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!