Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki csinált már olyan...

Valaki csinált már olyan fényképet, amin érdekes/ijesztő dolog, szellem jelent meg?

Figyelt kérdés

Mi a sztori?

Névtelen az oldal szóval csak bátran :)


2021. jún. 25. 10:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Túléltem :D
2021. jún. 25. 12:16
 12/16 anonim ***** válasza:
Osztálykiránduláson voltunk, valami régi épületet fotóztuk, a haverom este írt valami szellemről, de azt hittem viccel, mert ő ilyen nagy humorizáló... Aztán küldi a képet, a mennyezetről volt a fotó, a freskókat fotózta, és ott fenn a magasban egy szellem szerű forma, teljesen kiment belőlem a vér! Olyan volt mintha nyúlna valami felé, és mintha hosszú hálóing lett volna rajta, de a feje nem látszott. Ő nem értett semmi képszerkesztő programhoz, teljesen hülye volt ezekhez.
2021. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
az erős :D
2021. jún. 25. 14:46
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyszer lefotóztam barátnőmnek egy poszteremet és egy férfi alak volt rajta... Hát.. Rendesen bef. stam. 26n
2021. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Grimfox, akkor satírozd ki magadat :) Akár Paint-ben.
2021. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

13éve mikor még emlékszem zte blade telefonnal videoztunk egy elhagyott benzinkúton ahol gyilkosság történt ,nyár volt tehát meleg ,de ahogy beléptünk a kútra hirtelen hideg lett ,2en voltunk bnőmmel ,fura hangot hallottunk a mosdóból , és vérszínű cseppek vezetek oda ,amikor oda értünk az ajtó hirtelen kinyilt és egy hang azt mondta hogy fussatok. Hát a kaka megfagyott bennem az tuti, kirohantunk és akkor az a megkönnyebbülés ami akkor ért olyan jó volt ,később mikor vissza néztük a felvételt érdekes módon az a rész hiányzott belőle,mint ha megvágták volna , de 13éve én még nem nagyon ismertem semmi szerkesztőt, a videó még valahol megvan lehet ,nem igazán tudom ,de lehet hogy nem akarnám fel idézni ennyi idő után.


Van egy másik is de ott nem volt se kép se videó. Nyári tábor ,szellem idézés . Azt tudni kell hogy a szobában volt 2ajtót,egyik amelyiken brmentünk a másik egy másik szobába vitt ,de az zárva volt,oda nem lehetett bemenni sem. A lényeg én voltam az idéző ,a szokásos szöveg mrgidézünk téged...ha van itt valaki jelezen nekünk..na ekkor vt az hogy abból a szobából jött a kopogás ahova nem lehetet bemenni és mivel nálam fiatalabbak voltak akikel játszottunk ők nagyon megijedtek megszakadt a kőr kirohantak és akkor láttam egy kb 2magas feketecsuklyás alakot aki átment rajtam éreztem ahogy a szívem kihagy ahogy lebénulnak az izmaim ,utána már csak a kórházban tértem magamhoz elájultam és sokkot kaptam ,állítag azt hajtogattam hogy megfogunk halni megfogunk halni mindannyian ,de szerencsére semmi baj nem történt.

2021. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!