Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez vajon mi lehetett, mit...

Ez vajon mi lehetett, mit tapasztaltunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 11-12 éves koromban velem aludt az egyik barátnőm, egy kanapén, a nappaliban. Onnan nyílt ajtó a szobámra, ahol nem volt senki. Kb éjjel 11 óra körül arra riadtunk félálomból, hogy a szobámat annyira erős fény járja át, szakaszosan, kb 2-3 másodpercig, hogy teljesen elvakitott bennünket. Ez egy tetőtéri szint, hangsúlyozom nem volt fent senki, illetve külső fény sem okozhatta, mert ahhoz túl erős volt és a redőnyök le voltak csutkára húzva. A szüleink akkor éppen az egész hétvégét a barataiknál töltötték, a bejárati ajtók zárva voltak, tehát senki nem jöhetett be villanyokat kapcsolgatni. Egyébként előtte 5-6 évvel építették a szüleim a házat, szóval nem halt meg ott senki.


Tapasztalt-e valaki hasonlót élete során? Bármilyen ötletet szívesen elfogadok, ez az eset nagyon sokszor eszembe jut és a barátnőmmel is felemlegetjük.


Légyszi csak normális válaszokat írjatok.

26N


2021. júl. 23. 21:20
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szia. Velem sosem történt hasonló viszont nagyon érdekes és furcsa is egyben. Nekem az első dolog ami eszembe jutott, az a földönkívüliek.
2021. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Ezt hogy kell elképzelem? Miért jöhettek? Utána semmi jelét nem tapasztaltuk hasonlónak, bár életem során egy másik házban voltak természetfeletti élményeim.
2021. júl. 23. 22:53
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem tapasztaltam ilyet de nagyon megijedtem volna
2021. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi is megijedtünk, de semmilyen hangjelenség nem kísérte, aztán nagyjából fél óra sokk után elaludtunk mindketten. Másnap reggel semmi furcsaságot nem tapasztaltunk a házban.
2021. júl. 24. 00:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg gömbvillám is lehetett.

De szellemjelenségröl is olvastam már, ami nagy fényességgel kezdődött, én is tapasztaltam ilyet, bár vakitonak nem mondanám. Inkább foszforeszkáló fény, szellemek esetében amit én láttam.

2021. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Milyen élményeid voltak még? Egyébként kapásból én is földönkívülieket mondanék a nagy fény miatt, bár utána kellett volna történnie másnak is. Gömbvillam pedig zárt ablakon ajtón nem jut be nyom nélkül és hát elég nagy kupit hagy maga után. 28F
2021. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

De bejut. Egyik ismerösömnél a konnektoron át ment be. Nem hagyott upit. Körbement a lakáson és a konyhában nyomtalanul eltünt.

De volt, akinek csukott ablakonát ment be valahogy.

2021. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Oh akkor ezt félre ismertem.
2021. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyéb élményeim:

Kamaszkorban állandó alvasparalizis, alvajárás (ezeket betudtam a kamaszkorban végbemenő agyi változásoknak), becsapódó ajtók, mikor nincs szél. Többször is repültek át tárgyak a szoba egyik feléből a másikba. Egyszer egyedül voltam otthon, zárt ajtók mellett és hallottam a parkettán, ahogy valaki átszalad a lakáson.

Húgom kiskorában az ágya mellett sokszor látott fekete alakokat, széles vállal.

Mégis a kérdésben említett eset volt a legmeglepőbb.

2021. júl. 25. 12:31
 10/16 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Hát azért ezek sem kevésbé parák mint a kérdésben leírt. Durva. Mondjuk egy két hasonló nálunk is volt..
2021. júl. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!