Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van ha a Loch Nessi szörnyr...

Mi van ha a Loch Nessi szörnyről készült 1933-as kép valódi és csak a ezért mondták azt, hogy hamis, mert a kormány megfenyegette?

Figyelt kérdés
Mert eléggé nagy hülyeség lenne 50 év után elmondani az, hogy csalás, mert így a halálod után csalóként fognak emlékezni rád.

#szörny #Loch Ness #lochnessiszörny
2021. aug. 7. 09:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A kecskeköröm is a Pannon-tengeri fosszília, mégis szövődött köré legenda. 10-es vagyok. De attól Balatonra bőven látogatnak turisták, hogy az csak egy fosszília.
2021. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Jó, de a fosszília esetében akkor is lesz látványosság ha a kiderül, hogy a legenda nem igaz. Míg Loch ness esetében turistákat veszítenek vele. Mert azért egy eléggé komoly része valószínűleg a legenda miatt látogat el oda, hátha látnak is valamit. A többi pedig a szép táj miatt.
2021. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy veszítenek a turistak is sejtik hogy valoszinuleg csak egy helyi legenda amit a britek is probaltak sajtonyilvanosan megfejteni. Inkabb a termeszeti latvanyossag miatt mennek oda nem a szornyecske miatt. Engem pl. A termeszet erdekelne ott. Maga a neve Lochness-nek is kulonleges. De leginkabb Skócia érdekel amugy a Brit szigeten. Gyonyoru elenkdus zold mezok. Es egyaltalan nem fukarok a skotok. Egy bacsival mar chateltem nagyon kedves volt es irta hogy ez olyan helyi rajuk ragadt legenda.


Kb ez olyan lehet, mint nalunk a szoke nos viccek.

2021. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

* Loch Ness


Maga a tó neve is nagyon különleges.

2021. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Azt pedig le merném fogadni, hogy azért nem kevés turista megy azért oda "mert a szörny". :thinking:


Amúgy mi az érdekes a tó nevében?

2021. aug. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A tó nevében? Hogy nem tudom írül mit jelent de jól hangzik hogy Loch Nis. A wiki is mélyen csöndben van nem írja mit jelent. Szép név szerintem és a környezet is helyi lochnessiek között sincs szörnyecske hívő pl. Roland Mckennzie turisztikai cég igazgatója.
2021. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Tipoztam mar megint mindig egybe írom.
2021. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

#16

A Loch Ness szó szerint azt jelenti, hogy Ness-tó. Vagy is a Loch (lok) az az angol Lake (lék) megfelelője.

2021. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
És mit jelent Nis?
2021. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A Ness (Nessz) tudtommal valami régi családnév. Talán azért lett Loch Ness mert lehet a család birtokán volt a tó.
2021. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!