Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi van ha a Loch Nessi szörnyr...

Mi van ha a Loch Nessi szörnyről készült 1933-as kép valódi és csak a ezért mondták azt, hogy hamis, mert a kormány megfenyegette?

Figyelt kérdés
Mert eléggé nagy hülyeség lenne 50 év után elmondani az, hogy csalás, mert így a halálod után csalóként fognak emlékezni rád.

#szörny #Loch Ness #lochnessiszörny
2021. aug. 7. 09:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ah és van valami iromány róla az interneten? Nem baj ha nem magyar.
2021. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Biztos létezik róla bármi írott dolog. Csak kicsit utána kell nézni.
2021. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azt próbálok de eddig nem találtam semmit, hátha te tudsz konkrét helyet a Loch Ness történetéről, és nem a szörnyről, hanem a Loch Ness történetéről. Hogyan kapta a nevét és stb.
2021. aug. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szóval azért kérdeztem hátha te tudsz konkrét helyet attól függetlenül, hogy én keresgélek.
2021. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul akkor érdemes ezt végig olvasnod. A név eredetéről is írnak az Etymology hasábban.


[link]

2021. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2021. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Loch Ness is named for the river Ness which flows from the loch's northern end. The river's name probably derives from an old Celtic word meaning "roaring one". - Loch azt jelenti, hogy tó. A Ness folyó a tó északi végénél folyik, és a neve valószínűleg az ókelta "evező, az evező (ember) szóból származik. Loch Ness is named for the river Ness which flows from the loch's northern end. The river's name probably derives from an old Celtic word meaning "roaring one". - Loch azt jelenti, hogy tó. A Ness folyó a tó északi végénél folyik, és a neve valószínűleg az ókelta "evező, az evező (ember) szóból származik. [link]
2021. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy az elejét kétszer írtam be.
2021. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a "roaring one" jelentése nem evező (félreolvastam a szót), hanem ordító, üvöltő, harsogó, kiabáló, bömbölő, bőgő, dörgő, mennydörgő, morajló, búgó, zúgó.
2021. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!