Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Normális hogy sátánistaként...

Normális hogy sátánistaként félek a szellemektőlxd?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vsgyok satanista de azert kicsit felek neha xd mitcsinalsak hogy ne feljek
2021. szept. 15. 19:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%
Miért vagy sátánista??Benyaltad azt a sületlenséget hogy jó??Ha hiszel a sátánban akkor nyilván istenben is.Miért a rossz oldalt választod akkor??MAGYARÁZD MEG MIÉRT VAGY SÁTÁNISTA...
2021. szept. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

Elmondásod szerint sátánista vagy.

Szerintem pedig csak annak TARTOD magad.

.

Főnöködnek, szellemi vezetődnek a Sátánt fogadod el.

Márpedig ő nem evilági lény, ugyanúgy nem, mint azok a szellemek, akiktől félsz.

Félelmed megalapozott, hiszen Sátán nem a világ legjobb akaratú lénye, a szellemek pedig, akiktől félsz, nem feltétlen rosszindulatúak, nekik is félniük kell a te szellemi vezetődtől.

Főnököd azokon is uralkodni akar, akiktől félsz, akik nem a Főgonosz csatlósai akarnak lenni. Antagonisztikus, kibékíthetetlen ellentét.

.

Vagy erőt veszel és nem félsz a jóktól, vagy erőt veszel és átállsz a jó oldalra. (Akkor viszont a mostani táraidtól kell jogosan tartanod.)

2021. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ne félj gyermekem, én mindenkit megvédek ellentétben az Istennel, akihez oly sokan imádkoznak hiába jelenleg is.
2021. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nyugi azok csak lélekfalók
2021. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Missi_Key ***** válasza:
100%
meditálj és fejleszd magad, akkor nem kell majd random lelkektől tartanod
2021. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

Az írásképed alapján 14-15 éves, lázadó kamaszlány lehetsz.

Nyugalom, majd kinövöd.

Azt az energiát, amit ilyen badarságba fektetsz, fektesd inkább hasznos tevékenységbe, értelmes hobbiba. (sport, művészetek stb.)

2021. szept. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
A nőgyógyász is fél a pu*citól azért vesz kesztyűt mert meg se merné fogni amúgy.
2021. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Megoldottam mar
2022. febr. 2. 20:11
 19/22 anonim ***** válasza:
Mit? Elmúlt az xd szindróma? Vagy anyád elvert mint a szart amiért hülye vagy?
2022. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Joeg szerintem itt aki hulye az te vagy
2022. febr. 3. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!