Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mivel kerültem szembe aznap este?

Balasa Bence kérdése:

Mivel kerültem szembe aznap este?

Figyelt kérdés

Hasznos tudnivalók:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1105445..


1: Álmomban gyakran kerülök egy szép világba, tele növényekkel és állatokkal


2: ez a hely szépnek tűnik, de sötétség is bujkál benne. Talán azért, mert a fényhez árnyék is kell. Ezért vannak mellettem az őrző állataim (ilyenkor egyszerre csak egy, csak meditáció alkalmával látom őket egyszerre)


3: az ilyen álmaimat lejegyzem, hogy könnyebben megérthessem amit láttam. Ezért írtam dátumot:


2020. 09.23:


A fekete párducommal egy erdőben vagyok. A nagymacska egyszer csak megáll, fülel, és morogni kezd. Valami furcsa lény jön elő az előttünk álló fák közül (ragadozó állat lehetett annyi biztos, és vagy ugyanakkora, mint a "fekete macska" vagy pár centivel alacsonyabb tőle, én mind a kettőhöz képest kisgyereknek látszom)

Nem láttam túl sok mindent az állatból, de annyit igen, hogy fekete füst vette körül a testét.


A nagy párduc rám nézett, olyan hideg tekintettel, hogy egyből tudtam: el kell tűnnöm a helyszínről. Elfutottam, és felmásztam egy fára. Próbáltam figyelni mi történik, de csak annyit láttam, mintha két árnyék harcolna egymással.

Morgás, üvöltés, és egy ütés hangja...aztán csend lett. Lemásztam a fáról. A fekete párduc állt előttem, a szeme vörösen izzott, mint a nap (alapból aranysárga szeme van), és gyorsan, zihálva kapkodta a levegőt. Tele volt sebekkel.

Mivel nem tehettem érte mást, lementünk a közeli folyóhoz, ahol kimostam a sebeit. Amikor már kicsit jobban érezte magát, én sírva átkulcsoltam a nyakát, ő viszont vigasztalóan a vállamra tette a fejét.



2021. nov. 15. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,de nem kriptozoológiával kellene foglalkoznod ilyen háttérrel,mert az abszolút baromság,hanem szimbolikával,okkultizmussal...


Totemállatok: [link]


Ezek nem az őrzőid hanem te magad és a saját magasabbrendű energetikai képviseleted szorosan együttműködve a tudatalattiddal és a segítőkkel...és addig fogsz kolbászolni azokban a világokban amíg ezt fel nem ismered valamint tudatosan kezdesz foglalkozni a lelki fejlődéssel...


fekete párduc: szabad akarat,beavatások,misztika,védelem a sötét erőkkel szemben,tudatalatti,ősbizalom,Jin erő,Anya és biztonságérzet..


oroszlán: önuralom,hatalom,becsvágy,önbecsülés stb.


ló: kalandvágy,szabadságérzet,barátságosság stb..


Őrangyalból csak 2 van a saját csillagnemzetséged gyökeréből...

2021. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"...és addig fogsz kolbászolni azokban a világokban amíg ezt fel nem ismered valamint tudatosan kezdesz foglalkozni a lelki fejlődéssel..."



Már így is elég spirituális, és nyugodt vagyok.


Viszont a totemállataimmal kapcsolatban hasznos linket küldtél.

2021. nov. 16. 17:37
 3/3 anonim válasza:
FINGOTTAM!!!
2021. dec. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!