Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Úúj házban mi lehet ez?

Úúj házban mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy hónapja új házba költöztünk.



Az első éjszakától kezdve meg magyarázhatatlan dolgok történnek.

Kezdődött azzal, hogy a macskánk, egyszerűen megbolondult, ahogy bevittük a házba. Szó szerint megtámadta a lányomat, megharapta, megkarmolta. Mindig nyugodt macska volt, nem tapasztaltunk ilyet. Két nappal később éjfélkor pontban, először csak kaparászó hang, majd 3 nagy durranás, de olyan hangos, hogy mindenki felébredt rá. Közben valami nagyon büdös, de csak az egyik szobában.


Nem vagyok egy hiszékeny ember, de mikor át hívtuk a helyi kis falu papját, hogy áldja meg a házat, a pap is elkezdte érezni ezt a szaggot.


Lassan egy hónapja nem pihentem ki magam, sem a kislányom sem a férjem.


Hova fordulhatnánk segítségért?


Aki csak gúnyolódásból ír, annak üzenem, hogy jöjjön el. Szívesen vendégünké fogadom.


Köszi előre is.



2021. nov. 18. 00:16
 1/8 anonim válasza:
18%
Basszus,most tuti nem fogok aludni egy ideig 😆
2021. nov. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha lehetne gifeket használni, most beküldeném a popcornt zabáló Michael Jacksont.
2021. nov. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
47%
Valószinüleg tragédia történt a telken ahova a ház épült.Rosszindulatú entitással van dolgunk, ez egyre csak rosszabbodni fog amíg el nem éri a célját, ez általában egy fiatal gyermek ártatlan tiszta lelke.Tudok ajánlani médiumot aki megpróbálhat segíteni.Az entitás most már kötődik hozzátok, nem fog elhagyni, akkor sem ha elköltöztök. Amíg nem sikerül szakembert találni aki elvállal. Járd körbe a házat zsálya füstölővel, és Mondd Avę sâtanâs Avę sâtânas gingæ. Ez talán legyengíti. Nyugodtan írj ha van még kérdésed..
2021. nov. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%
van rá tuti logikus magyarázat biztos.a kaparászó hang egér(akárhova bemásznak)a szag is egér,csak halott egér.a 3 dübögés pedig macska.nálunk is nyitva van a padlás ajtó és néha olyanokat ugrálnak vagy nem tudom, még én is azt hiszem hogy ember.
2021. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Az egér borzalmas hangosan tud kaparni, zizegni, lever dolgokat, futkos. Nekünk nyestek voltak a padláson, na azok is nagy lármát tudnak csapni. Nézzetek szét mindenhol alaposan. Persze, lehet szellem is sajnos.
2021. nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
A pap megszentelte a házat? Mit mondott?
2021. nov. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tudi333 ***** válasza:
37%
Merrefelé van a ház?
2021. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mercenary555 válasza:
Kedves hármas... Nincs nagy gyakorlatom de szerintem ha magasztalják sátánt az nem segít. A zsája viszont nem rosz ötlet. Á bödös szöba küszöbére és az ablak párkányaira szórjatok só csikot faltól falig és nézzétek meg lesz e máshol jelenség. Ha utána csak a szobára korlátozódik az a forrása. A macskára pedig azt tudom ajánlani vegyetek macskamentát várjátok egy kis labdába erösitsetek hozá pár madár tolat és á macska garantáltan lenyugszik. Iletve azt leszögezném ha edig nyugodt volt és szerette a kislányt akor nem meg támadta hanem meg akarta védeni valamitöl.
2021. nov. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!