Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Félek egyedül itthon van...

Félek egyedül itthon van valami "ellenszer"?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon és ilyenkor nagyon félek hogy nem csak egyedül vagyok...mit csináljak???
2010. szept. 6. 15:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold be a tévét, vagy rádiót. a zaj meg fog nyugtatni, nem érzed majd olyan egyedül magad.
2010. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%

NEM VAGY EGYEDÜL

Azzal én is mindig így vagyok.

:)

2010. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
megy a zene a gépen de így is...fürdeni alig merek elmenni meg mindig a hátam mögé nézegetek...a párom most ment el, és csak holnapután jön haza..addig meghalok:S
2010. szept. 6. 15:30
 4/36 anonim válasza:
93%
én 13 éves vagyok és ugyan ez a problémám. Ha egyedül vagyok én is mindig féllek mindentol! Akármilyen kis zajt hallok rogton megijedek. Remélem egyszer elmúllik
2010. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Muszály leszel valahogy leküzdeni, különben be kattansz. Én ilyenkor mindig mindenhol égetem a villanyt, megy a tv rádió sz.gép.

Bár nekem azért mákom van, mert a párom minden este itthon alszik.

Á különben én is meghalnék.

Bocs de tudom mit érzel és nem nagyon tudlak mivel vígsztalni. Rohadt szar tudom.

2010. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
te 13 éves vagy ez jó is.de én már 19 vagyok én ebben a lakásban haltak mega nagyszüleim...félek mert érzek valamit:S jajj ez nagyon szar így
2010. szept. 6. 15:35
 7/36 A kérdező kommentje:
köszönöm az együtt érzést.azért megnyugtató hogy nem csak én vagyok ilyen.."hibbant" vagy túl érzékeny
2010. szept. 6. 15:36
 8/36 anonim válasza:
100%
figyelj én abba az ágyba alszok ahol meghalt 1 sorozatgyilkos mivel elég ólcsó volt a ház és pont nemvolt sok pénzünk és megvettük sokat nemmontak róla de énis szoktam hangokat hallani de már megszoktam próbáld meg teis megszokni v valami
2010. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak hibbantak vagyunk.

Legalább is jó lenne betudni ennek. Sokkal könnyebb lenne.

Amúgy szerintem ez a sok idióta film hatása is, amiket éveken keresztül néztünk.

Pl. Kör, Átok stb.

2010. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
hát lehet csak az a baj h utálom a horrorfilmeket így eddig egyet se láttam:S még előzetest se hál istennek:)
2010. szept. 6. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!