Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit tudtok az árnyékemberekről?

Mit tudtok az árnyékemberekről?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fényre bújnak elő a sötétben...
2021. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
semmit
2021. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat nem. Egyszer volt egy ilyen élményem, de valahogy az egész az élmény alatt nem ijesztő. Ezt úgy értem, hogy a gondolat, hogy meglátogat egy árnyékember para, de közben meg nem az.

Először csak figyel, utána magával visz (engem legalábbis vitt a karjaiban). De közben nyugalmat, biztonságérzetet áraszt.


Az én tapasztalatom az, hogy sokkal ijesztőbb az, aki/ami nem mutatja meg magát. Belesuttog a füledbe, beleliheg a nyakadba, beleharap a válladba, de nem engedi, hogy megmozdulj. Ilyen "élményem" is volt.

Az árnyékember viszont megmutatja magát és nem settenkedik. Egy bizonyos időre a bénultságot is fel kell szerintem oldania, mert letett a saját lábamra és megtámasztott, amíg magamtól tudtam állni. Ezt csak azért írom le, mert tudom az alvásparalízis kötik hozzá, viszont nekem van olyan emlékem, hogy miután elvitt még nem tudtam mozogni, de utána letett a saját lábamra. Csak azt sajnálom, hogy nem emlékszek arra, hogy mit magyarázott vagy mit akart mutatni. Tudom, hogy valamit mutatni akart, de az irányba, ahova mutatott, nincs semmi. :(

2021. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*t
2021. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szellemi lény.
2021. dec. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az emberi testből amikor kilép egy átlagos lélek, a fizikai világba- nem az asztráltest- sötét árnyékként látható, mert még nagyon sok yin energiája van. Ő nem halt meg, csak vagy tudatosan kilépett, vagy valamilyen körülmény hatására kilökődött a fizikai testéből egy időre. Ilyenkor valamennyire látható is. Ez elég ritka dolog, ayahuasca szertartásokon néha látható ilyen, persze ha van ott valaki aki még olyan állapotban van hogy lát :)

Szerintem ez lehet.

2021. dec. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!