Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonok őszinték az emberekhez?

A démonok őszinték az emberekhez?

Figyelt kérdés
Ha valaki alkut köt velük általában őszinték?
2022. jan. 18. 16:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9. Hát ha valaki alkut köt velük az nyilván tudja.
2022. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Ha tisztelettel bánsz velük akkor ők ezt viszonozzák, így ha te megtartod a szavad ők is megtartják. Az alkut komolyan veszik. De ha pl: megadják neked amit szeretnél de te meg nem tartod be az ígéreted, akkor addig nem hagynak nyugton amíg meg nem adod nekik amit akarnak, de lehetnek rosszabb következményei is.
2022. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A démonok őszinték ha te is az vagy hozzájuk. Tudják mi van a lelkedben. Ha érzik, hogy szereted őket és tisztelettel vagy feléjük, akkor ők is így állnak hozzád. Nem sok ember méltó, hogy egy démon bármit is adjon neki. Vagy, hogy egyáltalán érzékelhesse. Nem kell nekik a lelked. Nem kell nekik tőled semmi. Ha te őket választod, akkor figyelnek rád és segítenek.
2022. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

jó nagy hazugság utolsók.

csak rémálmokat, paralíziseket és negatív spirituális élményeket adnak.


több értelme lenne ha valódi spirituális és paranormális képességekkel ruháznának fel vagy legalább szép álmokat adnának. mert valójában ezeket ígérik s mégis hazudnak és becsapnak.


lehet idézgetni de ne legyen már senki se vak.

2022. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mit vártok tőlük, negatív pólusú lény mit csinálna?

Gondolj bele, a te legrosszabb éned őszinte lenne egy alkuban?

2022. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha démonokkal foglalkozol nyilván bevonzasz olyan entitásokat melyek rémálmokat és negatív paralíziseket okoz.

Tudni kell különbséget tenni. Mikor sátánista lettem és az első démonnal találkoztam, olyan boldog voltam mint még soha. Még meg is könnyeztem. Nekem is voltak utána rossz élményeim. Tudni kell, hogy mit mi okoz. A legdurvább élményem egy entitásal volt. Ők szeretik fitoktatni az erejüket. Csupán meg kell találni a dolgok nyitját. Nem sok embernek való ez a világ. Ha a halálfélelem elrettent akkor ez nem a te utad. Nyilván nem véletlen vagyunk kevesen. Démonnal ritkábban találkozik az ember, de az még sose volt negatív.

#13

2022. jan. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!