Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki tudna konkrét értelmes...

Ki tudna konkrét értelmes választ adni ezekre a bizonyítékokra, és mit bizonyítanak?

Figyelt kérdés
Minél több kommentárt,gondolatokak kérnék tőletek... [link]
2010. szept. 11. 23:31
 1/8 anonim válasza:

A photoshop kiváló ismeretét bizonyítják.


[link]

2010. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehh, még az fényeket sem sikerült jól beállítani.

pl. elsőnél a bácsi és a csontok árnyéka nem ugyanolyan irányba esik.

Ennél jobbat photoshopozok :)

2010. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek az ilyesmik.De jó lenne ha tényleg igaz lenne!

De nekem is kamunak tűnik.pl mértnem lehet erről hallani az esti hírekben?" Óriás csontokat találtak"..?

2010. szept. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen ez tényleg érdekes,mert a híradót gyakran nézem,de még nem hallottam róla.. :)

De lehet hogy van valóság alapja.. :)

2010. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy léteztek óriások a múltban, de ma már nincsenek.

ezt itt pontosan senki nem fogja megmondani!

a földön még sok más megmagyarázhatatlan dolog van amit emberi agy nem képes felfogni!

2010. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komikat.. Igen,léteztek.. bizonyítékát mondja el a 1Mózes könyvében,ezeket az áriásokat Nefileknek nevezték, és még sok olyan dolgot említ amit tapasztalunk az életben,köztük az orvosi tudományok..honnan tudták volna az orvosok hogy mit hogyan oldjanak, és nevezzenek meg, vagy a kutatók honnan tudták volna feltalálni bizonyos dolgokat..autó=halak, repülő=madarak, müszaki cikkek=emberi agy,és még sok más is,ezekből a képekből lehet hogy hamisítottak, de léteztek isz.e ezek démonok és emberek keveréke és elpusztultak Noé idejében egy hatalmas özönvíz csapásával..
2010. szept. 17. 14:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ejha milyen cifra dolgokban hiszel. Attól hogy valaki valamit ír, ami állítólag bizonyíték még nem kéne fenntartások nélkül elfogadni, főleg az ilyesmiket.
2010. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem elhiszem,hanem magam győződtem meg valaminek a bizonyítására,sok idő eltérés van közöttük, ugyanakkor EGYEZNEK,de akár helyről,névről,időről,szándékról,stb ezeket csak akkor lehet össze illeszteni ha utánna kutatc..vannak olyan dolgok amit mond valaki,vagy hallasz valamit elhiszed...pl:meghalt valaki,történt valami szokatlan stb,ha valamit egyszerüen nem akarunk elhinni akkor utánna nézünk,de ehez kitartás kell, és keresed az összefüggéseket,kapocsokat,vagy pl:a mikulással kapcsolatosan, az emberek elhiszik holott nem kutatnak utánna,elhiszik azt ami nincs,de ezeknek a történeteknek vannak bizonyítékaik és kapcsolódó folytatásaik,idő,dátum hely, esemény ami követi egymást...
2010. okt. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!