Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezhet házi szellem?

Létezhet házi szellem?

Figyelt kérdés
Kb egy éve lakok a házamban. Már megvételkor, megtekintéskor kellemes dolgot éreztem belépéskor. Nem csak én éreztem. Nem mertem mondani másoknak, de most dolgozik nálam egy kőműves és egyedül volt, úgy érezte, mintha valaki ott lenne, mondta az egyik nap, hogy kellemes fuvallatot és jó érzést érzett az előszobában nem egyszer... Vannak ilyen helyek, vagy csak mindannyian képzeljük ezeket ugyan abban a szobában?
2022. márc. 20. 17:22
 1/6 Humor Herold ***** válasza:
72%

A kellemes érzésen kívül más is történt? Fura, vagy megmagyarázhatatlan dolgok?

Egy kellemes érzés oka nagyon sokoldalú lehet...elég ha az embernek van egy jobb napja ezer okból kifolyólag és máris színesebbnek és szebbnek látja a világot.

2022. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen van más is. A telefon szinte minden nap csörög! Egyszer felvettem, suhogást hallottam benne majd egy ember bemutatkozott és azt kérdezte ott van-e az anyukája... a ház kb 3 éve lakatlan volt, a tulaj lánya hirdette. Most a kőműves is ott dolgozik és hallotta a telefont nem egy alkalommal. Mondta, hogy csörög szinte minden nap a telefon.
2022. márc. 20. 17:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy tudom a tulajnak volt fia, de ő nem lehetett! Hiszen 97-ben balesete volt, egy motorral lovaskocsi alá futott. Az a furcs, hogy megegyezik a neve, aki bemutatkozott úgy hívták. Lehet, hogy egy nagy szivatás az egész, de a sz@r is megállt bennem. Mondtam a munkásnak, vegye csak fel, ha cseng!
2022. márc. 20. 17:44
 4/6 Humor Herold ***** válasza:
Ha vezetékes telefon, akkor húzd ki. Vagy kapcsold ki. Ha azután is cseng, akkor nem ok nélkül áll meg benned a sz@r :)
2022. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet házi szellem, de ezek általában nem jó érzéseket keltenek.

Talán itt inkább az lehet, hogy jó, pozitív területen van a ház, plusz sok jó energiával lehet feltöltődbüve, még ha történt is a családtagokkal bármi rossz, lehet, hogy attól még vidámság, boldogság töltötte be a házat. Plusz ugye lehet hogy negatív földsugárzásoktol mentes.

Persze mindezektöl függetlenül lehet szellem ott, ami valószinűleg ártalmatlan.

2022. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vezetékes telefon csörgésmentesítése egyszerűen megelőzhető.

Mobilod pedig ott csörög, ahol te vagy.

Szellem, ha kommunikálni akar, megjelenik, nem pedig telefonál.

Lehetséges, hogy valami xarházi szellemiségű ismerősöd akar szivatni.

2022. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!