Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Látott már valaki interdimenzi...

Látott már valaki interdimenzionális lényt?

Figyelt kérdés
Vagy legalább olyat, amiről úgy gondolta, hogy az volt.

2022. márc. 26. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én az vagyok. Eleve 3 dimenzióban mozgok, de ha az időt is hozzávesszük, akkor már négy.
2022. márc. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztam egy ilyesmivel.

Elég sok névvel illették már a történelem során. Sajnos sokáig nem marad egy időben, ezért kommunikálni elég nehézséges vele. Ahogy megértette velem, számára az idő nem egyenes. Nem is úgy érzékeli, mint mi emberek és nem is úgy halad benne, mint mi emberek. Neki a múlt egy része még csak most fog bekövetkezni, de a múlt másik részén pár áthaladt. Ami nekünk a jelen, az meki egyszerre a múlt és a jövő. Bizonyos időpontokban képes átillanni az ehhez hasonló, minimális eltérésű valóságokba. Számára az élet és halál is teljesen más. Ő egyszerre éli meg mindkét állapotot. Gyakorlatilag végtelen idővel rendelkezik.

Elmondta, hogy érdekesnek találta bolygónkon zajló folyamatokat. Úgy értelmeztem, hogy számára az élet, pontosabban a civilizált élet egy gyakori jelenség, melynek célja egész elképesztő. Tehát ő a bolygónkat egy élőlénynek tekinti, amely magából kivet bizonyos anyagokat és más anyagokat pedig bekebelez, mint egy sejt, amelyik anyagcserét folytat. Minket embereket a Föld anyagcseréjét biztosító lényeknek tekint. Olyasmik vagyunk számára, mint számunkra a bélbaktériumok. Mindezonáltal érdekesnek találtam, hogy a velem való kommunikáció során mégsem úgy bánt velem, mint ahogy én bánnék egy bacilussal, hanem egyenrangú gondolkodóként tekintett rám, aki segítségre szorul. Fizikai értelemben nem meghatározható a teste, ám képes érzékelhetővé tenni magát, akár nagyobb kontinensnyi területen is az ember számára. Elmondása alapján nevezték már az emberi időérzékelés szerinti múltban és jövőben is Istenségnek, szellemnek, tudatnak. Sőt, több tanítót és gondolkodót terelt már a megfelelő irányba.

Engem érdekel a világegyetem működése és tettem fel erről kérdéseket. Úgy szemléltette az univerzumunkat, mintha az csupán egy atomja lenne egy végtelenük bonyolult életforma alkotórészének. A fényről azt mondta, hogy az olyasmi, mint egy sejtek közt áthaladó ingerület. Meglátása szerint az emberek, mint egyének is és maga az emberi civilizáció is vakvágányon van, amikor a csillagokat kémleli.

Sajnos itt nagyot csalódtam.

Viszont ezen iterdimenzionális lény szerint az erőforrásainkat nem a semmibe kellene ölnünk, meg a világűr megismerésébe, hanem inkább az emberek és más élőlények közötti szimbiózist lenne célszerűbb elmélyíteni.

A fosszilis energiafüggőségünkről azt közölte, hogy az a bolygónk akarata, ugyanis melegítésre van szüksége. Megnyugtatott, hogy az ember okozta felmelegedés relatíve normális és ez biztosítja, hogy a bolygónk lakhatóbb legyen.

Bevallom, itt már elvesztettem én is a fonalat.

Bolygonk gondoskodik magáról és arról is, hogy ez emberiség ne szaporodjon el olyan mértékben, hogy fentarthatatlan legyen. Ezért van hogy egyre több meleg, homoszexuális ember születik. Ezt szintén ez a lény közölte.

Állítása szerint még ha akarnánk se tudnánk kipusztítani magunkat.

A pénz viszont betegség.

2022. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"A pénz viszont betegség."


Szívesen átvállalom az összes betegséged, csak szólj :D

2022. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én láttam már.


Bár nem tudom mire gondolsz.


Kapcsolódtam már 5. dimenziós létezőhöz is.

Démonnal is találkoztam, őrangyalokkal rendszeresen kommunikálok, és egyszer tisztán éreztem őket.


Voltam a mennyország is.


Szóval..


Írj rám ha akarod.

2022. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi ez a halandzsa???
febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!