Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A balkezes ösvényt követő...

A balkezes ösvényt követő vallásokból, ezoterikus irányzatokból át lehet térni a jobbkezes ösvényt követőkbe? Hogyan?

Figyelt kérdés

Át tudok térni a balkezes irányzatokból a jobbkezesekbe?


Eddig egy sajátos hitem volt, amelyben voltak elemek a (LaVey) sátánizmusból, a balkezes ösvény tantrizmusából, a hedonista filozófiákból és vallásokból, valamint a fekete mágikus irányzatokból.


A jobb oldali ösvényt a klasszikusabb vallások, filozófiák és spirituális tanítások követi: judaizmus, iszlám, kereszténység, buddhizmus, hinduizmus, taoizmus, zoroasztrianizmus, illetve bizonyos pogány vallások és az előbbiek szinkretizmusai ezoterikus, misztikus, spirituális irányzatai.


Eléggé komolyan csináltam az eddigi gyakorlataim: szexmágiák, beleértve a spirituális maszturbációt, illetve a szexuális nedveket használtam fel a rítusaimhoz, átkozódtam gyűlöletből, alkoholt használtam a rítusaimhoz, magam tartottam isteni lénynek stb.


Én át tudnék térni a jobbkezes irányzatokhoz? Ha igen, hogyan?



2022. máj. 9. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Spirituális maszturbáció? Ennek utána kell néznem:)
2022. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy fejberúgnék most valakit, mert ilyen a lelkiállapotom.
2022. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A balkezes ösvényen haladás (is) nagyfokú akaratot és koncentráció fejlesztést kíván....bármikor dönthetsz úgy hogy a (helyes) jobb kéz ösvényét követed.

Nagyon erős ördögök is néha "átállnak" ami a magas energiaszintjük miatt még könnyebb is nekik.

Egy idő után pedig a negatív lények is váltanak, mert két szinttel felettünk véget is ér a negatív ösvény.

2022. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

a lavey sátánizmus egy félre vezetés. csak azért egyezett bele az akkori pápa abba h elfogadott legyen, mert így még többen választják meg a kereszténységet.


a szexualitás az magán dolog. van akinek szükséglet, másoknak meg csak szaporodási kémiai késztetés vagy szimplán életfentartó mechanizmus.


az alkohol készítés: hát..Noé a bárkáról lelépve az volt az elaő dolga, hogy csináljon s fogyassza. mértékkel egészséges a testnek s a léleknek.


a drog használat során túlfeszített spirituális élmények vagy tévképzetek alakúlnak ki. egészségre káros. a dohány káros.


kárt teszel magadban h valakinek kárt okozz. fura ez a "mágikus rítus" alkalmazás.


nem kell követned olyasmit, ami ennyire bizarr pontokon foglal be téged stb.


oda térhetsz ahová s amibe csak szetetnél. nem kelk leragadni egy dolognál.

2022. máj. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4.

"a lavey sátánizmus egy félre vezetés. csak azért egyezett bele az akkori pápa abba h elfogadott legyen, mert így még többen választják meg a kereszténységet."


Úgy ahogy van hülyeség. A pápának semmi köze hozzá. A vallásokat pedig nem választják, mint a politikai pártokat.


"a szexualitás az magán dolog. van akinek szükséglet, másoknak meg csak szaporodási kémiai késztetés vagy szimplán életfentartó mechanizmus."


Egy vallás, filozófia vagy spirituális út mindenedre kihat, hisz csak így lehet gyakorolni. Senkinek nem létszükséglet. Aki így érzi, az azért érzi így, mert nem tud a vágyain felülemelkedni.


"az alkohol készítés: hát..Noé a bárkáról lelépve az volt az elaő dolga, hogy csináljon s fogyassza. mértékkel egészséges a testnek s a léleknek."


Én mértéktelenül használtam.


"a drog használat során túlfeszített spirituális élmények vagy tévképzetek alakúlnak ki. egészségre káros. a dohány káros."


Már régóta használják.

2022. máj. 9. 23:09
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

hirtelen, de okos lettél.

a lavey sátánizmus pont azt vallja h a vallási irányzatoknak nem kellene mindenre kiterjedniük, hogy űzhessék.

a lavey azt hírdeti h nem kell felülemelkedni a vágyakon, főleg nem a szexualitáson. ezért van náluk szex mágia s maszti engedélye, hírdetése ezerrel.minden más vágyatengednek felülemelkedni.

te egyáltalán nem vagy tisztában semmivel sem.


úgy írsz itt, mint aki nem akar már lavey lenni. de aztán közben az akarsz maradni.

nem vagy tisztában a lavey és más dolgokban sem.


döntsd el te magad, hogy mit is akarsz.



de nézz már alaposabban a lavey sátánizmusodat!!!

totál nemérted meg ezek szerint.

amit Anton írt könyveket mind elolvastam s neked is kellene.

2022. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, sosincs késő a helyes utat választani. Hagyj fel a balkezes ösvény gyakorlásával, és gyere haza Krisztus Urunkhoz.

Jaj, most biztosan úgy hangzom, mint valami amerikai fehér-angolszász protestáns. :D

De látom rajtad kérdező, hogy te érted, hogy nem kötelező úgy követni Jézust, ahogy a dogmás, szűklátókörű katolikus egyház, meg a hitgyülisek, meg a jehovások mondják.

2022. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

az látszik h nincs tisztában a lavey-el.

tehát eleve ezért sem kellene követnie vagy azt állítania, h kőveti.

2022. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7.

A katolikus egyházat azért egy kicsit erős a jehovásokhoz, meg a hitgyülisekhez hasonlítani szerintem.

2022. máj. 10. 13:34
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Talán így van, ezért elnézést kérek. Ugyan akkor, ami az okkult tudományokat illeti, ezen a téren a katolikus egyház álláspontja aligha különbözik a hitgyülisekétől vagy a jehovásokétól.
2022. máj. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!