Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gyerekként láttál/ gyereked...

Gyerekként láttál/ gyereked szokott szellemet látni?

Figyelt kérdés

Régen sokat beszélgettem, játszottam egy fiatal nővel, akinek a fél arca be volt zúzva, a kanapénkon meg sokszor ült egy fiatal srác, akinek be volt gipszelve az egyik karja. A szüleimre a frászt hoztam, mert el tudtam mondani, hogy milyen színű a hajuk, pólójuk és a szomszédok szerint a leírás teljesen ráillet az előző lakókra, akik nem sokkal az odaköltözésünk előtt autóbalesetben meghaltak. Nem féltem tőlük és sokáig azt hittem, hogy ténylegesen itt vannak és csodálkoztam, hogy nem esznek velünk.


Nektek van hasonló storytok?



2022. aug. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nincs, nem láttam szellemeket sajna.
2022. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Jó fantáziád volt.
2022. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak történtek érzéseim hogy azt hittem az ajtó előtt áll valaki. De néha történtek paranormális jelenségek nálam mikor gyerek voltam de szerintem csak beképzeltem.
2022. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Elég szkeptikus vagyok ezekkel a természetfeletti, szellemidomár dolgokkal kapcsolatban, de túl sok ilyen és hasonló történetet olvastam már ahhoz, hogy teljes mértékben figyelmen kívül hagyjam. Több facebook csoportban is volt már téma és voltak para dolgok, amiknek csak, ha a fele igaz, akkor is egy életre elég. Szóval a történetek többségében szintén gyerekek voltak, akik hasonló dolgokat meséltek, pontosan letudták írni, hogy embereket látnak a szobában, hogy ott egy másik gyerek stb, aztán kb mindenki kinőtte és meg is feledkeztek róla. De voltak felnőttek is, akik felnőttként is látják a szellemeket, visszatükröződő felületeken, tükörben, a kikapcsolt tv-n stb. Vannak akik tudatosan keresik a kapcsolatot az itt ragadt lelkekkel vagy egyszerűen erős kisugárzással (?) rendelkeznek és akaratlanul is látják. A mágia hatalma nevű csoportban találsz hasonló dolgokat és nyugodtan meg is oszthatod. Én nem tartom annyira megbízhatónak, csak egyszerűen benne ragadtam, de mint írtam én elég szekptikus vagyok, nem is szeretnék ebbe a természetfeletti dolgoba belemélyedni, talán félek is, hogy mit látnék...
2022. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyszer volt ilyesmi. Kb. 4 éves lehetem, egyik éjszaka felkeltem és láttam a szobámba egy öreg nénit, aki ült a székemben, lefelé nézet a kezeihez és úgy láttam mint ha valamit bütykölne, mint ha varrna. Maga a néni nem volt rémisztő, csak magától a jelenségtől ijedtem meg, a szüleimnek azt mondtam, hogy itt volt egy néni aki vart. A szüleim elmondása szerint, később megtudták a szomszédoktól, hogy itt lakot a szemfelszedő néni (szemfelszedés = lyukas harisnya varrása). De akkor egyszer és utóljára láttam. Mai napig nem tudom, hogy ez mi volt, de nem is foglalkoztat annyira. A szüleimbe nagyobb nyomot hagyott.
2022. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Megmozdított egy tárgyat a szobában. Ovis voltam.
2022. aug. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

8-9éves koromban volt, hogy egyszer felébredtem és felettem egy fehér hajú gonosz arcú boszi szerű nőci állt, viszont ez sztem alvásparalízis lehetett, mert kb. megmozdulni se tudtam és egy habg se jött ki a számon.

A 2. eset az egyik unokahugomhoz kapcsolódik, 3-4év közötti volt, amikor este egyedül voltunk otthon és a konyhaasztalnál ülve kérdezte tőlem, hogy ki az a szőrös arcú bácsi aki a folyosón van. Na én ott úgy betojtam, hogy csóri gyerekre teljesen a frászt hoztam. Volt, hogy rákérdeztem, hogy mit látott, de mivel nálam értelmesebb :-D így megnyugtatott, hogy semmit semmit... Most, hogy már tizenéves, elvileg csak arra emlékszik ebből, hogy én mennyire betojtam azon az estén.

Mindenesetre én biztos vagyok benne, hogy volt ott valami.

2022. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám mesélte, hogy 5 évesen láttam. Úgy volt, hogy nagypapámnál voltunk és megkérdeztem, hogy mit csinál a bácsi...asszem valami alacsonyabb szekrényen ült...valahogy így kérdeztem. Persze a szobában csak kettem voltunk anyukámmal. Én erre sajnos nem emlékszem.
2022. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!