Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek is félnek a...

A szellemek is félnek a démonoktól?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mik azok a démonok pontosan? Megromlott gonosz lelkek? Képesek inkarnálódni emberi testben, vagy csak az asztrál síkon bolyonganak?

2022. aug. 9. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Akkor Te is és az említett barátod is láttok dolgokat vagy utánaolvastatok? Engem tényleg érdekel ez a dolog, nem szeretnék kekecnek tűnni, de ilyenkor mindig ez a kérdés jön elő nálam, hogy az adott illető ezeket honnan állítja ilyen biztosra.
2022. aug. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Grimfox ***** válasza:
40%

Ha démonokról akar olvasni az ember, nagyjából csak a grimoire-okhoz hasonló írásokat talál. Nem sok haszna volt könyvben keresni.

Igen, mondhatod, hogy láttuk. Kettőnk közül ő észlelt jobban.

2022. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

A démonok tiszta szellemek, emiatt akaratuk az emberhez képest rugalmatlan, de nem ösztönlények. Nem a szenvedélyek irányítják őket, hisz nincsen nekik olyanjaik, hanem a pervertált elméjük, gőgjük, és irigységük.


Biztosan ellenállhatatlan, pervertált szellemi örömet okoz számukra az ember bukása/szenvedése/félelme, de ezt nem hiszem, hogy közvetlen parazitizmusként kell elképzelni.

2022. szept. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 butusbrutus válasza:
Grimfox, engem is érdekel a téma. Azonban szerintem az, hogy olvastál róla illetve más mesélte, az nem nevezhető tudásnak. Az ezekből levont következtetés sem tudás. A tudás az, amikor valamit valaki MEGTAPASZTAL. Tele van az internet olyan emberekkel akik szintén másoktól hallott, olvasott dolgokat összegyúrnak egy elegybe, itt-ott változtatnak rajta, majd egy előadáson vagy vlogban előadják ezt az elegyet, mint TUDÁST. Méghozzá nagyon magabiztosan.
2023. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!