Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehet a szobában?

Szerintetek mi lehet a szobában?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Egy nagy házban lakok a szüleim építették..d e valami nincs rendben... ha a szüleim szobájába bemegyek egyedül furcsa érzés fog el ..olyan minta valaki más is lenne a szobába rajtam kívül... azt hittem h csak képzelődöm..de pár haveromat is beengedtem a szobába egyenkét. nekik is furcsa érzésük volt .többen rosszul is lettek:S..persze ilyen érzésem néha van a saját szobámba is meg a napaliba . Szerintetek miért? Szellem van a házban..de hát a ház új építésű..ezelőtt senki nem lakott itt.. és a telken sem épült ezelőtt még semmi..régen féltem..de már megszoktam...kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok..:)
2010. szept. 24. 09:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egy ősi indiántemetőre épített atomhulladék-lerakóra építkeztetek. Azzal lehet a gond...
2010. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nézd meg a hatodik érzék c. filmet. Utána még jobban fogsz parázni. Különben is, mit kolbászolsz a szüleid hálószobájában? Sőt, még a barátaidat is becsődíted...
2010. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Jaj micsoda hülye válaszok! Valószínű vízérre, vagy hartmann csomópontra épült a ház. Ezek okozhatnak kellemetlen érzéseket.
2010. szept. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy a szüleid elrejtettek egy hullát valahol a ház körül, annak a szelleme nyüzsög a szobákban. Fel kell áldoznod a szüleidet, máskülönben sosem megy el, sőt, egyre dühösebb lesz!
2010. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Ennyi baromságot! :D

Ja mindenképp nézesd meg egy radiesztézával, de mivel társaságot érzel...az nagy valószínűséggel az is. El kell küldeni szakemberrel, ha valóban így van. Teljesen mindegy mikor épült aház, vagy hova...bárhol megjelenhetnek, ill. van, hogy emberhez kapcsolódnak.

2010. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kriszti83 ***** válasza:
42%
Valószínűleg szellem van a lakásban. Lehet elhunyt rokonotok is. Kérheted természetgyógyász segítségét, ha nagyon zavar.
2010. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
lehet csak légrezgés, refrakció vagy olyan a szoba hőképe, ami megzavarhatja az emberi érzékszerveket.
2010. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem tudom, én a fürdőszobában parázok itthon
2010. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 oroszi válasza:
Mennyi hülyeség egy helyen! Te beteg vagy ember!!!!!!
2010. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem egy nagy tehén sonkajelölt barátnőd lehet fiam :D és megdugtad egy anál fantáziában ezért érezheted magad igy :D
2010. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!