Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ön szerint hogyan néz ki egy...

Ön szerint hogyan néz ki egy lélek, Ön hogyan írná le a saját lelkének kinézetét?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 16:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém úgy néz ki mint egy billentyűzet.
2022. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Na ez az… kézzel annyira nem fogható hogy nehéz elhinni hogy valóban létezik
2022. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Lehet hogy vicces lesz ez a válasz, de...kiskoromban mikor néztem a Spongyabobot volt ilyen halloweenes rész. És rákúr elmeselt egy "rémtörténetet" Spongyabobnak a Bolygóhollandiról. És a történet végén megkerdezte Spongyanob hogy "akkor úgy néz ki a lélek mint egy uborka"? És mondta a rakúr hogy igen. Aztán nagyon sokáig ebben a hitben is voltam hogy tényleg így néz ki. Aztán van egy másfelé ábrázolás is, hogy miután meghal egy ember, a testéből "kiszáll" egy ugyanolyan szerű ember mint amilyen az illető volt, és ilyen halványabb színű. Talán inkább az utóbbi tűnik nekem valosagosabbnak.
2022. okt. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekesen hangzik, de apukám kicsi koromban egyszer azt mondta, hogy az elhunytak lelkei akik megtalálták a békét csillagok formájában nézik a még élő családtagjaikat. Kellemes emlék számomra.

Így szerintem ehhez köthető az, hogy számomra a lélek úgy néz ki, mint a csillagos égbolt. Sok még felfedezetlen "sötét" rész van, de minden léleknek vannak fő részei, amik beragyogják az emberek jó tulajdonságait. Így lehet valaki végtelenül kedves, türelmes vagy segítőkész.

2022. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nincs lelek. Szoval nem nez ki sehogy. Emberi elme van, amit tevesen sokan leleknek titulalnak.
2022. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Sötét és fényes, mint egy obszidián kő.
2022. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Az enyém pont olyan mint Jennifer Lawrence, csak nagyobb a melle és harminccentis farka van 💖
2022. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
2022. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az enyém egy megtört, repedezett, homályfehér kristály...
2022. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Casper
2022. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!