Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Télleg szellemek vannak...

Télleg szellemek vannak nálunk? Vagy csak beképzelem magamnak?

Figyelt kérdés
Ezelőtt is annyira féltem a szellemektől, de most olvastam ilyen történeteket és még jobban félek. De egyszerűen mindenhol és mindig. Mondjuk és aúgyis ilyen "beképzelős" fajta vagyok, hogy mindig beképzelem h vagyaki figyel meg ilyenek. De ez már beteges és tök komoly. Egyfojtában hátrafele nézegetek is beképzelek mindenféle hangot. Én wok ilyen hülye? Már teljesen kétségbe wok esve... (Csak normálisak írjanak, légyszi).?
2010. okt. 10. 11:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%
elmeselem hogy nem beszelek magyarul evek ota. helyesirasi hibaim azert vannak mert kulfoldrol irok egy olyan geppel amivel nem tudok ekezeteket rakni. meg egyszer megismetlem: TELLEG,WOK(nem ismerek ilyen magyar szot)es azt kritizalok akit akarok nem ilyen kis csitrik fogjak nekem megmondani. parasztok!
2010. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 BlackSword ***** válasza:

Visszatérve a skizofréniára, ha nem is vagy az, eg kivizsgálás negatív eredménye biztosan megnyugtat, ha pedig pozitív, akkor sem kell félned. Ma már tudják kezelni, és szinten tartani.

De az is lehet, hogy csak félsz. Itt úgy is sokszor hangzik el, hogy az ember a saját démonai elől úgy sem menekülhet. Az ember legnagyobb démona pedig a félelem. Mert csak egyetlen dologtól kell félni, ez pedig a félelem. Próbálj arra gondolni, amitől úgy érzed, hogy félsz, és egyre sűrűbben tedd ezt. Próbáld elképzelni, megfigyelni miközben elképzeled. Hidd el, a végére már nem is lesz olyan félelmetes.

2010. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó válaszolóval.

A parasztozásra meg nem nagyon reagálnék,szíved joga ha így gondolod:)

Én is gondolok pár dolgot,de most így estére nem fárasztom magam azzal,hogy belefollyak egy vitába.:)

2010. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.

Az egyes értelmetlen válaszokhoz csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy téged ne érdekeljen az, hogy én hogy írok. És ha nem tetszik, ne olvasd el. Ha pedig nagyon tudni akarod, azért írok így, mert msn-en (feltéve ha tudod mi az) néhány szót így rövidítünk. Mint pl.: Tudod --> tod, tudom --> tom stb. Úgyhogy azt ajánlom hogy húzd meg magad, és te is TUDOD, hogy ki a paraszt...

2010. okt. 11. 14:33
 15/25 A kérdező kommentje:
Most az a rossz, hogy ha a suliban vagyok akkor nem érzem, de ha itthon vagyok, olyan mint ha egyfolytában nézne valaki. És most már nem tudok huzamosabb ideig koncentrálni valamire, és ha pl. elindulok az emeletre mire felérek nem tudom miért indultam oda. Kezdek aggódni, és olyan mintha napról-napra egyre erősebben érezném... Segíts Lin... :(
2010. okt. 12. 15:01
 16/25 WHISKEY11 válasza:

Sya hát igaza wan lin-nek de ha nem wállik be menj el egy pcihologushoz mert nem lessz ez igy jó...

és sz.em ha az sem wállik be akkor menj el megwizsgáltatni az agyad meg a szemed mert lehet hogy megsérült walami ez sokakkal igy wan lehet megsérült az egyik része de inkább a szihológust jobban ajánlom


12/L

2010. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ezzel a dologgal,hogy elindulok valamiért aztán meg elfelejtem mért is,ugyanígy vagyok.

De sok ismerősöm is.

Csak én már annyi mindenre figyelek,olyan sok dolgot akarok megcsinálni,ezer meg egy dolog jár a fejemben,nem is csoda ,hogy ilyen szétszórt vagyok.

Ez szerintem rád is igaz.

Beszélj erről a szüleiddel is azért.

2010. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

te téLLeg hüJe vagy


csak beképzeled. ha ilyenekre gondolsz, gondolj másrra, egyszer csak eleflejted, mitől is féltél. amúgy meg ha félsz a szellemektől, mi a túróért olvasol könyvet róluk????

2010. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
üldözési mániád van inkább,én erre tudok gondolni.
2010. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

én ugyanilyen voltam egy éve, amikor pont annyi idős voltam mint most te :D nem részletezném, miket képzeltem... én is attól féltem, hogy hülye vagyok, de erre a magyarázat: annyi ilysmit olvastunk/tál, hogy néhány minimális zajra azt hiszed, hogy valami természetfeletti lény hangja. nem értek egyet az elöttem írók skrizofén felvetésével, mert akkor elvileg én is az voltam, és pszcihológus nélkül kigyógyultam belőle?

a gyógymód egyszerű és trükkös, figylej jól :D : ne olvasgass szellem sztorikat, ne nézz horrorfilmet, se videókat, meglátod, az utolsó ilyen hatása kb egy hét múlva már el is múlik. ha mégsem bírod ki, hogy ne tekints rá arra az oldalra, avgy az előbb felsoroltak közül valamelyikre, akkor utána váltsad ki valami viccessel a hatását. vagy széppel/szomorúval. este, amikor a sötétben eszedbe jut, gyorsan tereld el a gondolataid. amikor pl. a szellem épp belibbenne az ajtón, villámsebességgel gondolj egy szép, tavaszi erdőre, vagy tengerpartra.

egy idő után hozzászoksz és pofonegyszerű lesz a nélküle élés :)

2010. okt. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!