Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Titeket nem feszélyez, ha...

Titeket nem feszélyez, ha fürdőzés közben kértek segítséget az őrangyalodtól?

Figyelt kérdés
Mármint ott állsz meztelenül és a fejedben beszélsz valakihez és várod, hogy meghallgasson...? Engem nagyon zavarba ejtene, nem is tudom miért...
2010. okt. 12. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igy van, nagyon jol erzed. Add meg a tiszteletet, nem hiaba az osok, illetve a regiek az ima altal kertek, vagy pedig mostanaban kulonbozo technikakat ajanlanak. pl meggyujtasz gyertyat, lehet feheret es akkor ugy beszelgetsz vele.
2010. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel a meztelen testem a lehető legtermészetesebb állapotában van meztelenül, így eszembe sem jut, hogy bármi probléma is lehetne ebből.
2010. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jóhogynem szarás közben :D az is természetes. Én is a tiszteletmegadás híve vagyok. :)
2010. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az őrangyalod a lelked nézi, és nem a tested.

kétlem, hogy feszélyezné vagy tiszteletlennek tartaná, ha fürdés közben beszélsz hozzá, meztelenül lettél "teremtve", nem fog elpirulni tőled :)

2010. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

őrangyalod valószínűleg nem néz oda.. a mezítelenség és a hozzá kapcsolódó paráznaság bűn.

( parázna nem csak a nemi életet élő, de a pucérkodó is..)

2010. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22:12


Hát, Isten teremtette az embert meztelenre, nem vetheti szemére, ha szegényt alapból paráznára teremtette...

2010. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom,

de azért ha a Bibliához lépünk vissza, az ember akkori mezítelensége nem volt bűn, mert nem volt tudatában hogy meztelen, mindaddig míg bele nem harapott abba az almácskába :D

2010. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Feltettem ezt a kérdést Én is. A víz jó "üzenet vivő" őselem volt a válasz. A másik dolog meg, hogy mikor , milyen élethelyzetben kéred az mellékes. Csak kérd a segítséget,az a lényeg és, hogy a lelkedben hit,alázat és tisztelet legyen!
2010. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!