Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalok fotózása lehetséges?

Angyalok fotózása lehetséges?

Figyelt kérdés
Valóban angyalok? Egy gyönyörű éjszaka a tengerparton egy ismeretlen lány fotókat mutatott nekem a fényképezőgépén, fehéres körök voltak a levegőben, azt mondta angyalok. Hazatérve nézegettem a fotóimat, és az enyéimen is, rengetegen voltak! Megynilvánulnak igy, van erről ismeretetek?
2010. okt. 20. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sok reklámot nézel!
2010. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Orbsok, így nevezik őket..sokan azt mondják, természetfeletti lények, főleg ott van sok ahol öröm van..hát nekem is volt sok ilyen fotóm, kis fénygömbök, némelyiken rengeteg..erre egy fotós ismerősöm azt mondta az a por ami látszik a képeken:) mondta, hogy csináljak egy fotót a szobába..majd rázzam meg a paplanomat vagy párnát és utána is fotózzak..na akkor a fotó ismét tele volt orbsokkal..:))
2010. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tölts fel képet,kíváncsi vagyok rá
2010. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]


ezek azok:)

2010. okt. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyenek!!! Köszi szépen az információt, utána olvasok! Mondjuk én is gondoltam arra, hogy a levegőben szálló por kristály veri vissza a vaku fényét. De nem csak vakus képeknél voltak jelen. Nagyon érdekel ez a dolog, utánajárok, köszi :) Ha bárki tud róluk valamit kérem írja meg!
2010. okt. 20. 11:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam ezek a fehér gömbök elementárok...
2010. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Már csak arra lennék kiváncsi, hogy miért nem láttam még ilyesmit soha a tulajdon szemeimmel...
2010. okt. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én láttam már ilyet fotón, de azt hittem, hogy azért van, mert mocskos a lencse:D
2010. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Angyalok?! Még mit nem?? Ezek nem angyalok...
2010. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"azt hittem, hogy azért van, mert mocskos a lencse:D"


Hihi:DD

2010. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!