Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak itt köztetek angyalok?

Vannak itt köztetek angyalok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
ÉN VAGYOK A MEGTESTESÜLT GONOOOOOSZ
2011. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
NEM IGAZ, ELŐZŐ! ÉN VAGYOK A MEGTESTESÜLT GOOOOOONOOOOOOSZ, NEM TE!
2011. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát persze. Elég sokan vagyunk, akiknek elegük lett az "angyali létből" és inkább leszálltunk a Földre emberré válni. Aztán valamelyikünk elmondta az ötletét egy német rendezőnek, az lenyúlta és filmet csinált belőle. Az amerikaiak meg az ő ötletét nyúlták le és csináltak belőle egy nyálas izét megrájennel.
2011. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
ÉN VAGYOK A MEGTESTESÜLETLEN DOLGOK MEGTESTESÍTŐJE, ÉN VAGYOK A TRANSZCENDENS KRUMPLI. HA AKARSZ, HÍVHATSZ ANGYALI BURGONYÁNAK IS.
2011. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Vree ***** válasza:
26%

Igen. Volt merszed megkérdezni, és ezért elárulom: igen! Ez itt egy eredeti hamisítatlan isteni kinyilatkoztatás, csak most, csak itt, csak neked! Nem, ne ugorj tovább! ez valóban igaz! Isten üzeni hogy gondol rád és szeret téged, valamint hogy vigyázz mit csinálsz 2011.07.04. este 7-kor. Kovács Jani nem hitt az üzenetben, és a fejére esett egy tégla. Kató néni viszont megszívlelte a tanácsot, és talált az ágya alatt egy ötforintost. A csoda mindenkit elér!


(Ezt most küldd tovább 5 ismerősödnek, ha nem akarod hogy az ördög eljöjjön érted.)

2011. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ő a megtestesült gonosz! xD

http://www.youtube.com/watch?v=DI-gSKnR-a4

2011. júl. 2. 13:28
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Ja,... ja... :-))

Rám szokták mondani, hogy egy "földreszállt angyal" vagyok...

Leginkább olyankor, ha valamit adok valakinek (minél értékesebb az adomány, annál nagyobb angyal vagyok)...


De a gyerekeimnek mindig mondanom kell : "Látjátok, hogy tollas lenne a hátam?"... :-DDD

2011. júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Vree ***** válasza:

^^Az nagyon nagy az a videó :D


Az a legjobb amikor az ördög "nyelveken beszél":

"Exercise book!" xD

2011. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én egy farkangyal vagyok.
2011. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
A svábi a megtestesült gonosz, na nemá!
2011. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!