Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Angyalokat sose lát senki?...

Angyalokat sose lát senki? Sokan beszámolnak az árnyemberről, kalapos emberről, hogy látták. Rettegés, borzongás... A jó hol van?

Figyelt kérdés
dec. 9. 04:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Angyalokat is sokan látnak, ugyanazok is látják néha, akik a sötét árnyakat, de ennek nincs ilyen konkrét foruma, hogy "angyalt láttam".

Van egy nagyon erős tudatos tagadása ennek a témának, ezért nem kutatják hivatalosan a lélek, és a lélekkel kapcsolatos megtapasztalásokat.

dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen is milliók látják az angyalokkal a csecsemők beszélgetnek a maguk nyelvén azért nem érthető emberi fül számára .
dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem egy olyan történetet olvastam, amiben angyalt láttak. Én fénylényt láttam, lehet, hogy az is az angyal egyik megjelenési formája? Na igen, lehet azert látsz kevés ilyen beszámolót, mert cseppet sem biztos, hogy az angyalok fehér ruhában, bolyhos szárnyakkal repkednek, ahogy azt az ember várná. Lehet egész más alakban jelennek meg, és a delikvens fel sem ismeri, hogy angyallal találkozott.
dec. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszer,nagyon régen volt egy fura álmom, egy nagyon zöld szemű nő állt velem szemben és ezt kiabálta nekem kikerekedett szemekkel, egy hatalmas. Éreztem a levegő áramlását a hátam mögött és ezért hátranéztem, semmi sem volt ott csak a nagy feketeség, mire vissza fordultam a nő is eltűnt én meg bosszankodtam, hogy nem láthattam az angyalt 😀

Viszont tündért már láttam, csodaszép fényes és mégis áttetsző teste volt. Szóval, ha a tündérek léteznek akkor az angyaloknak is létezniük kell szerintem.

dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

az áttetsző tündéteket szilfeknek nevezik és ők egy különleges asztrális szférában vannak. aki azt lát egyszer is az egy tiszta és különleges személyiségű lehet.


sok sík van és a legalsóbban a negatív lények találhatóak és igaz az is, hogy aki amilyen, az olyanokat is vonz magához.


fény lények is vannak és igen, egypár angyal is olyan. Gabriel pl. fénylényű angyal és a hangjában sem lehet megállapítani, hogy nő vagy férfi.

vannak olyan angyalok akik brutálisabban néznek ki, hiszen az a feladatuk, hogy az embereket védjék a negatív lényektől. ők harcosoknak számítanak. nagy és erős testalkatúak, valamint nagyon mély a hangjuk. minden nyelven tudnak beszélni. a rossz embereket is megvédik a más síkű negatív lényektől, hiszen semlegesek. akiket mégis érnek támadások azokat kicsit megleckéztetni vagy tanítani akarnak vagy ezeket az embereket is arra szánják, hogy majd ilyen védő angyalok lesznek.

sohase olvastam egyiptomi istenekről és állítólag azok is jönni szoktak.

aki lát vagy hall angyalokat, azok jobb, ha nem árulják el, mert sok az irigy ember vagy entitás és ez miatt érheti rossz élmények.

dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy ilyen tapasztalások is létezhetnek. Köszönöm a válaszokat.
dec. 10. 07:43
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Tündért, angyalt én is láttam, de csak álmomban. Az nem tudom, számít-e?

A tündér világoskék színű volt és csillogó testű. Ember magaságú. Nagyon szép, fiatal fiú volt. Azt mondta, gondoljak valamire és teljesülni fog, mert hűséges vagyok az álmaimhoz. Nos gondoltam valamire, ami egy elég egyszerű dolog volt, de a teljesülése már elég valószínűtlen volt. Nos, másnap délelőtt a kívánt dolog teljesült. Elég elképesztő...


Az angyalos álmom az volt, hogy egy ragyogóan fehér teremben, amiben csak néhány ablak volt és egy csigalépcső, rengeteg ember várakozott. Minden félék. Idősek, fiatalok. Egy fehérbe öltözött angyal állt a lépcső aljánál és engedte fel egymás után az embereket, akik nem tudom, hová mentek. Az angyal nem tűnt sem férfinek, sem nőnek, mégis egy szép és tekintélyes lény volt. Nem éreztem semmi rosszat felőle. Ő csak ott állt és tette a dolgát.

Én viszont kisétáltam a teremből, mert az óriási épületben, amiben épp bolyongtam, úgy gondoltam, van még látnivaló.

dec. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Anigasztár az ember nagyságú ragyogó tündér- bár nem pont tündér a behatározása, valami bonyolúltabb.
dec. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

5# Én nem vagyok különleges, csak kicsit többet látok az átlag embernél és próbálok tiszta maradni,azért néha el el csúszok én is .

Viszont amit nagyon védek az az élet,de nem az emberekét, hanem az állatokét. Én vagyok az, aki képes volt levadászni a macskát

egy vakond miatt,szépen elvettem tőle és szabadon engedtem a macska meg kapott kaját. Vagy az egyik ismerősöm bezárt egy bogarat egy üvegbe napokra, azon röhögött, hogy még mindig él, mikor nem látta én meg szépen kiengedtem.(poloska volt egyébként)


Sajnos tapasztaltam amit írtál. Akiknek vannak képességeik már azzal is veszélybe sodorják magukat, ha egy ilyen oldalra írnak, mint ez is és ezalatt nem is az itteni emberekre gondolok hogy veszélyesek, hanem azokra az entitásokra akik rájuk vannak tapadva.


Sok szép dolgot láttam már, mitológiai alakokat, azt hiszem

végig mentem már az egész csillagos égen. Legutóbb Sumer istenségeket láttam / hallottam. 4es voltam.

dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyon igazad van, hogy az itt írók-olvasók entitásai is csatornákon keresztűl tudnak támadni.

szerintem különleges vagy és csak így tovább!

dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!