Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben?

Hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
Szellemek,túlvilág,természetfeletti lények? Vajon léteznek? Mi történik velünk a halál után? Tapasztaltatok már megmagyarázhatatlan eseményeket? Kapcsolatba léphetünk halott szeretteinkel?

dec. 25. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
55%
Nem hiszek. Nem láttam még bizonyítékot arra, hogy lenne a világban más, mint ami az elemi részecskékkel és az alapvető kölcsönhatásokkal nem magyarázható meg.
dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem hiszek bennük.
dec. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
Annyi van belőlük, mint égen a csillag.
dec. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlen vagyok elutasító, de soha az életben nem láttam/hallottam/éreztem még semmi természetfelettire utaló dolgot. Szóval sztem akár létezhet is szellemvilág, de ha így is van mi azt nem tudjuk érzékelni. Senki. Se a “médiumok”, se a gyerekek, se a kutyák.
dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Én hiszek benne

Túl sok dolgot tapasztaltam már ,amire bármenyire is keresek

Nem találok rá észerü magyarázatot

dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszek sajnos, pedig örülnék ha lennének szellemek
dec. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Én hiszek benne, mivel már több hasonló dolgot tapasztaltam az életemben.
dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt már pár furcsa élményem, amiket nem tudok hova tenni, de persze nem mondom, hogy csak és kizárólag szellem lehetett. Nem vagyok elutasító, de vak hívő se, aki minden porcicában szellemeket fedez fel.
dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
81%
Igen! Elég masszívan, és tapasztalatom is akad velük bőven. Minden vicc és kamu duma nélkül, léteznek és vannak, illetve lesznek is.
dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
60%
Én egyszer láttam egyet fényes nappal.Soha többé azóta,és nem kívánom senkinek,mert nem volt jóindulatú.
dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!