Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Isten és szellemek vannak?

Isten és szellemek vannak?

Figyelt kérdés
Csak,hogy tisztázzam, én mindkettőben hiszek. Sokan azt mondják csak a szellemekben hisznek és,hogy Isten nem létezik. Aztán olvastam szellemidézéssel ilyesmivel kapcsolatos történéseket, akkor miért van az,hogy pl ha egy házban szellem van, papot hívnak,hogy szentelje meg a házat, és utána eltűnnek a különösnek vélt jelenségek. szerintem nagyon érdekes dolgok ezek,hogy most mi létezik mi nem. :)
2011. júl. 11. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszel benne léteznek,ha nem hiszel benne akkor nem!
2011. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem érdekes, mert egyik sem létezik.
2011. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

csak azok nem hisznek benne akik nem tapasztalták meg.

én is halottam olyanról aki idézet és nem tudta elküldeni,persze ez csak tapasztalatlan emberrel történik :D


ha valaki lehülyeségezi az egészet az az Egész vallást lehülyézi a .

Vatikának van olyan tevékenysége hogy ördögüzés persze emberből csak nem hangoztatják szóval.

2011. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
12%
Isten van. Szellemek nincsennek. ez biztos :)))
2011. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Következő kérdés: Isten és edvárd szeretik egymást?
2011. júl. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előző: az után meg ez lesz:

Isten homoszekszuális?

2011. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Aztán olvastam szellemidézéssel ilyesmivel kapcsolatos történéseket, akkor miért van az,hogy pl ha egy házban szellem van, papot hívnak,hogy szentelje meg a házat, és utána eltűnnek a különösnek vélt jelenségek" Azért hívnak papot, mert ez a legkönnyebb megoldás. Csak be kell menni a templomba és kész. Na meg csak erröl tudnak. Amikor a pap elkezdi a "szertartást", akkor NEM "isten", hanem a pap dolgozik. Nem isten küldi az "energiát", hanem maga a pap. Ismered az agykontrolt? Ha igen, akkor ismered a fö alapelvét. Az agykontrolosok szerint az "energiát" az ember képes akarattal "programozni". Ezt az illetö (az általam ismert technikák alapján) úgy teheti meg, hogy erösen fókuszál egy adott cél elérésére. De hogy ez müködjön, erösen hinni kell benne. Az agykontrol hite szerint minél jobban hiszel az adott cél elérésében, annál gyorsabban, és nagyobb eredményt érsz el. És egy adott pap eléggé hisz abban hogy "isten" segítségével kiüzi a szellemet. Lehet hogy hülyén hangzik ez az egész, folytatom.
2011. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha nem érted, javaslom olvasd el ezt az oldalt. [link] "Miért van az, hogy ha kimegy a pap, és felszenteli a házat, a furcsa jelenségek mindig megszünnek?" Na ez egyáltalán nem igaz. A pap kb az esetek 10%-ában jön be. A tapasztalatlan, gyenge papok csak a jó indulatú, vagy gyenge entitásokat tudják elüzni. Közepes, vagy erös entitás esetén 100% az esély a kudarcra. Nekem ez az elméletem, és a véleményem a dologról.
2011. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

Ha hiszel Istenben, akkor nem hihetsz a szellemekben.

Én hiszek Istenben, mert Ő létezik.

A szellemek pedig nem.

2011. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Isten a Minden. Igen, Isten létezik, felettünk és bennünk. Meg mindenben ami létezik. Szellemek is vannak, miért is ne lennének?
2011. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!