Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy állat szellemét szeretném...

Egy állat szellemét szeretném megidézni, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
vettem már részt szellemidézésben, tudom mivel jár, és volt már körülöttem állatszellem mi több láttam beköltözve is őt emberbe...de szeretném eg yhalott állatom szellemét megidézni...ez egy macska és egyszer észlelték őt, ebből gondolom, hogy még itt van...a macska kissé nehézségeet okoz, mert a kutya hűséges a gazdához, de egy macska csak a házhoz szellemként meg ki tudja...
2010. dec. 2. 16:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én hiszek a szellemekben, de azért az hogy az állatoknak is lenne szelleme, az azért már túlzás még szerintem is! A szellemidézést pedig egyedül a szélhámosok csinálják! Ha egy szellem kíváncsi ránk, akkor úgyis eljön, nem kell ahhoz semmilyen szertartás. De szerintem ők már nem foglalkoznak az emberekkel. Mert lényegében végülis a szellem nem más, mint a földön ragadt lélek, akinek még van tennivalója ezen a világon, mielőtt végleg eltávozna. Szóval nagyon szerencsésnek kell lenni, ha valaki szellemet akar látni. Egyébként meg szerintem nem úgy kéne rájuk tekinteni, mint valami ,,állatkerti látványosságra", mert sajnos sokan így látják őket, pedig valaha ők is emberek voltak, mint mi, és ez nem eshet jól nekik, mert az érzéseik ugyanúgy megvannak, mint nekünk. Inkább tisztelni kell őket és hagyni, hadd végezzék a dolgukat. Az pedig csak a hülye amerikai horrorfilmekben van, hogy éjszakánként ijesztgetik az embereket. Teljesen mindegy nekik, hogy nappal van-e, vagy éjszaka, és mi még annyira sem érdekeljük őket. De ha úgy is lenne, nem hinném, hogy bármi kárt tudnának tenni bennünk az ijedségen kívül. Ez az én véleményem.
2011. jan. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jo otlet lenne mert ha nincs itt megzavarnad ot es folbolygatnad

En is gondoltan ra nemreg halt meg a kutyam es meg akartam idezni de fogalmam nincs hogy kell meg hogy egyaltalan lehet e

Csak annyit szeretnek hogy elkoszonni tole meg megkoszonni mindent amit adott es ennyi

Es utoljara latni ....

En ezt szeretnem aztan mehet utjara ahova kell

Csak aztan rajottem hogy lehet nem lenne jo otlet ha ilyen ldhetses lenne de azert jo lenne...na igen ezt negmondtam

Szoval nem lenne jo felbolygatni oket

2017. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!