Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek tudnak ártani az...

A szellemek tudnak ártani az embernek vagy csak ijesztgetni tudják őt?

Figyelt kérdés

Sok szellemes kérdést olvastam mostanában. Nyáron, mikor egyedül vagyok és gépnél ülök, kintről mindig hallom mintha nyitódna-csukódna az ajtó, de eddig soha de soha nem gondoltam szellemre, mindig azthittem apa,anya,bejárónő jött, és vártam mikor jönnek be, közben tovább gépeztem, de nem jött be senki, én meg elfelejtettem.

Most nem az ajtócsapódásról akarok kérdezni csak leirtam érdekességként. Ezt szimplán kérdezem csak, tudnak-e minket bántani.


2010. dec. 2. 18:05
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Bocsánat, POÉNJAID...
2011. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
és az lehetséges, hogy olyan hangot hoznak létre, minta nekimennének, elmozditanának, lelöknének valamit?tegnap este is mindenki alszik, és a konyhába 'valaki' izombol nekiment a széknek...senki se volt a házba a családon kívül. anya kérdezte, hogy nem e én voltam, de én se, meg mi gyerekek se voltunk a konyhába. a székek megy ugyan úgy voltak.
2019. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!