Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Véletlenül készítettem egy...

Véletlenül készítettem egy szellem képet. Vélemények?

Figyelt kérdés

Na eddig mindig mikor láttam egy kérdést hogy biztos szellem van otthon stb,és nem volt kép mindenki azt kérte.

Na most az a helyzet hogy van is.

Elmentünk nyársalni haverokkal az erdőbe.A közelben van egy barlang ahol még a 90es évek közepén öngyilkos lett egy menyasszony.Elvileg már látták.

Na szóval nyársalunk sörözünk stb és persze vittük a fényképezőt mert hát megkell örökíteni a bulit.

Összesen egy képen találtunk valamit.ami olyan mintha valami csukjás alak lenne.

Füstöt kizárom,mert annak nem ilyen az alakja,és minden felé lenne,valamint az azt követő képeken egyáltalán nincs semmi füst sem.

A dolog a kép bal oldalán található,szerintem mentsétek le és nagyítsatok rá úgy jobban kivehető.

Íme a kép,véleményeket kérek:

[link]


2010. dec. 2. 21:30
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
52%
juj..rémisztő! Ugyan az látom mint a többiek akik írtak..:
2010. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Én is látom, de jobb oldalt is van valami... a jeti?? :O
2010. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
füstnek néz ki:)
2010. dec. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
ilyen a cigifüst a bemozdul a fényképező, ami a másik alakon is látszik, h bemozdult.
2010. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

nemtom a fényképező márkáját mert nem az enyém volt,talán samsung xD amúgy meg cigi füst nem,mert egyikünk sem cigizett! csak söröztünk!!

jah és aki azt mondja hogy akkor ez tűzfüst,akkor hogy lehet hogy az összes többi képen nincs ilyen?mert még vagy 50 képen van tűz,de ez az alak meg sehol.amúgyis túl szabályos az alakja.

amúgyis a tűzfüst az ilyen nagy,szabálytalan összevisszaság,a képen meg nem ilyen van

[link]

baloldalt nem a yeti van,hanem a haver X D

köszi az eddigi válaszokat,még várok bőven,ki mit gondol!

2010. dec. 2. 22:18
 16/33 A kérdező kommentje:

jah igen,a kép azért kicsi mert sajna elég kicsire volt állítva hogy mekkroa képet csináljon talán 600x nemtom hanyas képeket csinált :S

am meg ha tegyük fel a menyasszony,ne várjuk már azt hogy ha meg is látnád szellembe,minden apró részletet látnál rajta még a szoknyáján a díszeket is!

2010. dec. 2. 22:23
 17/33 anonim ***** válasza:
Akkor nem cigifüst, hanem valami kipattanó parázs megpörkölt valamit a földön a tűz mellett és az füstöl.
2010. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
30%

de miért nem éles a kép? fura....

nekem a rosz n97 es szebb képet csinál és szellem is lett fotózva de nem emberi alak mint itt ,hanem folt


azis biztos lencse hiba ! igaz szkeptikusok!

2010. dec. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Hümmm.... Érdekes. Hosszú hajú alak, hátulról.

Ez legalább nem olyan gagyi, mint a másik temetős képei.

2010. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaz lehet. De nagyon szépen, élesen kivehető, szóval feltételezem, hogy szerkesztett kép. xD
2010. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!