Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Véletlenül készítettem egy...

Véletlenül készítettem egy szellem képet. Vélemények?

Figyelt kérdés

Na eddig mindig mikor láttam egy kérdést hogy biztos szellem van otthon stb,és nem volt kép mindenki azt kérte.

Na most az a helyzet hogy van is.

Elmentünk nyársalni haverokkal az erdőbe.A közelben van egy barlang ahol még a 90es évek közepén öngyilkos lett egy menyasszony.Elvileg már látták.

Na szóval nyársalunk sörözünk stb és persze vittük a fényképezőt mert hát megkell örökíteni a bulit.

Összesen egy képen találtunk valamit.ami olyan mintha valami csukjás alak lenne.

Füstöt kizárom,mert annak nem ilyen az alakja,és minden felé lenne,valamint az azt követő képeken egyáltalán nincs semmi füst sem.

A dolog a kép bal oldalán található,szerintem mentsétek le és nagyítsatok rá úgy jobban kivehető.

Íme a kép,véleményeket kérek:

[link]


2010. dec. 2. 21:30
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ez füst ami hasonlít egy menyasszonyra ha nagyon beképzeljük... De ha nem mondtad volna, hogy menyasszonyról van szó, akkor mindenki füstöt mondott volna.. pff
2010. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Mit hülyíted itt a népet??? Az a Witcher c. számítógépes játékból a Gerald, vagy hogyishívják! Odafotóboltoltad és kész.
2010. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Utolsó nem vagy kicsit kocka?:D

"Fotóbótoltad" :DDDDDDDD

2010. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Szerintem szellem van a fotón,de ha mégis hamisítvány akkor ügyes vagy.
2010. dec. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

tegnap 20:30

elmész a fenébe! nem hülyítem a népet,biztos erre csapom ki hogy jujj a sok hülye bekajolja.

ha nincs kép azon siránkozik vki,ha van kép akk meg azon

még a photoshophoz sem értek,egy roh@dt fejlécet nem tudok csinálni a blogomnak sem,de biztosan odatettem a képre.

mind1,az már a te dolgod hogy nem hiszed el

nem kamu kép

2010. dec. 4. 14:19
 26/33 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem kamu :)


Na most már jobban alszol, hogy azt hazudtam amit hallani szeretnél?:D

2010. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
az tűz és én a jobb oldalán látok valami ember formájúakat
2010. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 amanojaku ***** válasza:
füst, vagy szégyellném magam hogy iyen jó photoshopot csináltam ettől függetlenül én hiszek a szellemkben/ kísértetekbek/stb. ben, lehet hogy az, de ennek kicsi az esélye
2010. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Nigra ***** válasza:
jól foto soppingolsz öcsi
2010. dec. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
mutathat nektek az ember akármilyet,ti mindre azt mondjátok photoshop...
2010. dec. 6. 09:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!