Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért félnek az emberek a...

Miért félnek az emberek a szellemektől?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 10:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én nem félek tőlük, mert én vagyok a vezérük, általában azt teszik amit én mondok nekik
2010. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 melcsiboszi válasza:
Mert ismeretlenek számunkra, teljesen más lényegűek, mint mi. És az emberek általában félnek az ismeretlentől.
2010. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szeretném tudatni azt,hogy aki a szellemi síkon felfelé halad annak vannak olyan érzései,hogy valaki járkál,csoszogást,ajtó nyitást hall.Erre azt lehet mondani dimenziókon megy keresztül és amíg nem értjük a helyzetet mire is gondolhatnánk.Években lehet mérni ezt az etapot.Ez azt jelenti még itt vagyok ezt értem.Korszak és ma azt mondják jön a korszakváltás.Másmilyenek lesznek az emberek és ezt azok hozzák el számunkra akik körülütünk már emelkedettebb szintre jutottak.Ha hozzá akarsz járulni akkor változtatni kell az életeden a gondolkodásodon.
2010. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 BlackSword ***** válasza:

ma 17:13

Nem, erre azt a mondást lehet alkalmazni, hogy csak a bolondok holtbiztosak mindenben, az okosok meg tele vannak kétségekkel... Szt hiszem...

2010. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 amanojaku ***** válasza:

a szellemek között 3 fajtát lehet megkülönböztetni.


1: Poltergeist, kopogószellem, ami nem bánt senkit, legefeljebb hozzávág az élőhöz néhány teáscsécsét (esetleg kannát) a kopogószellem csak tárgyakat mozgat. tehát ha egy kevésbé erőszakosat fogsz ki, nincs mitől tartani, csak nem fogod találni a slusszkulcsodat.

2. kísértet, ez már komolyabb, ez egy meghalt ember (vagy bármilyen más állat) evilági lenyomata. lehet tömör, vagy áttetsző, ezek veszélyeztetik az élőket, zombiszerűek. általában erőszakos halál után jön vissza, bosszút álni.

3. szellem: ha a dédnagyanyádat viszont látod (bocsi a példáért) akkor egyáltalán nem kell megijedni. a szellemek csak itt maradtak, mert nem jutottak át, vagy van még valami amit el akarnak intézni. egy dédi esetében az unokát, dédunokát látogat, meg tehát ha szobádban meglátod a halott nagyit, ne kapj frászt, de lehet, hogy nem képzelődtél, a szellemektől általában nem kell félni.


ha civil ember beszél a szellemekről, mindháromat összemossa, neki mind1.

2010. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jah, tök mindegy, úgy se létezik egyik se.
2010. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

amanojaku-nak, és mi van a természetszellemekkel?


Amúgy nagyon érdekes és hasznos, amit írtál. De sokan nem csak a kísértetektől félnek, hanem a szellemektől is.

2010. dec. 5. 14:20
 18/22 anonim ***** válasza:
Meg minden hülyeségtől.
2010. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen "érzem" hogy van valaki mögöttem.Hátranézek és nincs ott senki.Csak akkor nem érzem,amikor jól érzem magamat,haver vagy családtag van a környezetben.


Eléggé idegesítő...

2010. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Én egyszerűen "érzem" hogy van valaki mögöttem"

Ez rám is igaz, azzal a különbséggel, hogy én az élőket érzem.

2010. dec. 14. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!